Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő és Bak férfi a...

Skorpió nő és Bak férfi a párkapcsolatban össze illenek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Ez csak egy eldöntendő kérdés, vagy kell hozzá ezomókusos hablaty is?
2015. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Skorpió férfi és bak nő nagyon jó páros, ha mindkettő a pozitív tulajdonságait engedi előtérbe, vagyis a skorpió sem az ördögi "fullánkos" oldalát, és a bak sem a hideg, érzéketlennek tűnő álarcát. Ha a skorpió meg mer bízni a bakban, és a bak is mer nyílt lenni a skorpióval, valamint tolerálják egymás egymás "agyalós" énjét, a visszahúzódási kényszereket, és időszakos depressziós hangulatokat, akkor verhetetlen ez a páros, mivel mindkét jegy legbelül érzékeny, ragaszkodó, és romantikus.
2015. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó, és azért ezt a felállást írtam, mert ebben van tapasztalatom, de szerintem skorpió nő-bak férfi is hasonló.
2015. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Röviden: megérdemlik egyik a másikat. Még csak a szomszédjuk sem lennék. Sokszor vannak hatalmi harcok közöttük, de a Skorpió mindig annyira okos, hogy ő használja ki a másikat.
2015. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy ez egy jó párosítás!:)

A víz elemű jegyek(Rák, Skorpió, Halak) jól kijönnek a föld elemű jegyekkel(Bika, Szűz, Bak)

Azért is jó mert a víz elemű emberek érzelmesebbek, érzékenyebbek, a föld elemű emberek általában reálisan, ésszerűen gondolkodnak, de nehezebben fejezik ki az érzéseiket, főleg egy víz eleműhez képest.

Tehát ebben az esetben a Skorpió érzelmességet visz a kapcsolatba, ami egyáltalán nem árt a kissé merevnek és sziklaszilárdnak tűnő Baknak. Természetesen nem minden Bak ilyen.

Sok Bak ismerősöm van. Akad köztük rendkívül merev, csendes típus, de akad olyan is aki elég sokat beszél és alig látni a merevségét, sőt olyan is van aki általában a társaság középpontja. Tehát nem minden Bak egyforma:) Nekem szimpatikusak a Bak emberek. Az én szememben a legtöbb olyan, mint egy bevehetetlen vár, de csak első látásra. Valahogy mindig kiszúrom a Bak embereket, nem is tudom még a horoszkópjukat, de már az első pillanattól kezdve szimpatikusak és az ismerőseim közül így kapásból tudok mondani 6 Bak embert. Közülük talán 2-3 van olyan akivel keveset beszélek, de egyáltalán nem vagyok rosszba velük:) Ami nekem nagyon tetszik a Bakokban a hűségük és a ragaszkodásuk. És a ragaszkodást sem viszik túlzásba, mint néhány Bika ismerősöm... Persze ezek csak az én tapasztalataim, és hát persze nem csak a horoszkóp számít, ha nem holdjegy stb.:)

A Skorpióról annyit, hogy nagyon féltékeny tud lenni, de egy Bak mellett biztonságban érezheti magát mert szerintem igazán hűséges jegy.

De ezek csak az én tapasztalataim, ki tudja, lehet vannak olyan Bakok is, akiknek egyáltalán nem kenyerük a hűség. Nem szabad általánosítani!:)

2015. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!