Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van olyan akire nem jellemző...

Van olyan akire nem jellemző a horoszkópja?

Figyelt kérdés

Mondjuk például oroszlán vagy ami a horoszkóp szerint az önbizalom jegye,de neked mégsincs nagy önbizalmad. Vagy mondjuk a halak jegyében születtél,de mégsem vagy olyan érzelgős típus. Vagy mondjuk a rák jegyében születtél ami elvileg visszahúzódó természetű,de te mégsem vagy visszahúzódó,stb...

Csak azért kérdezem mert sokan mondják hogy rájuk nem igaz a csillagjegye,de rám igazak a tulajdonságok amikkel jellemeznek a horoszkópom szerint.(vízöntő vagyok)

Szóval van olyan akire nem igaz a horoszkópja?


2017. jan. 27. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Én Rák vagyok és egyáltalán nem vagyok ez a családcentrikus, anyáskodós típus. Sőt, ez az érzelmesség, romantika se jellemző rám, még csak kis mértékben sem. :-D Nem vagyok érzékeny, inkább ezeknek a teljes ellentéte. :-) Visszahúzódónak sem mondanám magam, de néha szükségem van egy kis "elvonulásra". :-)


22L

2017. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Senkire sem jellemző. Ez csak bemagyarázás.
2017. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rám nem. Ès közben mind. Ne kèrdezd.
2017. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ilyen egyszerű, ugyanis amit a legtöbb ember ismer az csak a napjegye. Viszont a horoszkópba minden bolygó belejátszik, és mindegyiknek van külön jegye. Például nekem halak a napjegyem, de bika a holjegyem (a többit most nem tudom fejből :D). Sőt, még a föld állása is beleszámít a születésed pillanatában (ez határozza meg a házakat). Szóval az asztrológia sokkal bonyolultabb, mint a női magazinok napi horoszkópja (ami baromság szerintem) :D

(Amúgy rám illik a halak, csak gondoltam ha érdekel a téma, kicsit tájékoztatlak :) )

2017. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó. Bár minden berobbanna az elmèdbe.
2017. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En mindig ereztem,hogy nem vagyok bak,valahogy nem illett ram vagy csak reszben. Dec.22-en-papirforma szerint ez az elsö nap a bak jegyeben- születtem anyam szerint 00:30-kor. Eljutottam odaig,hogy kiszamoltassam. Kiderült,hogy az a 00:30 az bizony 00:17,es ezesetben az meg nyilas. Igaz is lehet,mert azok 90%-ban igazak ram. Tudom,ez egy specko eset de a kerdesedre ez is egy valasz. Nem,a bak horoszkop nem igaz ram,hat ezert.:-)
2017. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rám szinte egyáltalán nem jellemző, de az aszcendensem (feltéve ha tényleg az) annál inkább.
2021. jún. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!