Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok az Ikrek csillag...

Mit gondoltok az Ikrek csillagjegyről?

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Semmit
2017. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Az enyém sajnos nyomdafestéket nem tűrő..
2017. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Én ikrek vagyok,kettős személyiséggel,minden csak addig érdekel,míg meg nem szerzem.komunikácíos késség aktív,minden érdekel,mindenbe aktívan beleállok.Érzékenység,csupa szív,de ugyanakkor a másik oldal is kimutatkozik.bírkatürelem,de ha kihoznak a béketűrésből,másik oldalam is fányesen ragyog.Egyszóval,kiismerhetetlen.
2017. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Nekem is volt egy ikrek munkatàrsam a béla..ugyanaz a leiràsa mint az utolsonak..sajàt magàra mondta birka türelme van-akkor hallottam elösször ezt ..és igen kettős személyiség..kiismerhetetlen megfejthetetlen..és jo nyomozo..
2017. febr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Ezekben a csillagjegyes dolgokban nehezen tudok hinni, mert a csillagjegyeket a csillag alakzatokról nevezték el és azok neve és alakzata alapján ruházták fel személyiséggel. Mint például az oroszlánt a harciassággal és a védelmező ösztönnel, így az ikreket a kettősséggel, elvégre ketten vannak, legyen hát a kettősség.

Fordítva működik szerintem, mert aki tudja magáról, hogy ő oroszlán, akkor az tudatosul benne, hogy neki harciasnak kell lennie. Vagy aki iker, abban az tudatosul, hogy ez alapján neki kettős természetűnek kell lennie. Minden embernek több oldala is van, mindenkire ráfogható, hogy kettős természet.

2017. febr. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
nos , én egy ideig kapcsolatban voltam egy ikrek csillagjegyű férfival és az a tapasztalatom hogy nagyon könnyen szerelembe esnek és NAGYON ragaszkodnak ahhoz ami az " övék " . Mindenről tudni akar , (hol jártál? , mit csinálsz? , miért vagy elfoglalt most? stb. ) sok minden felkelti az érdeklődését és sajnos önzőek is egy kicsit. Nagyon érzékeny lélek , könnyen megsértődik és utánna nehezen békül. Én nem birtam mellete sokáig , mert szinte megfojtott az állandó dörődésével . Na meg hogy egyszer nem veszem fel a telefont ha hív vagy nem válaszolok neki az üzenetére és máris az megy hogy " te engem nem szeretsz" . Nagyon nehéz volt szakítani vele ! Nem biztos hogy minden ikrek csillagjegyre igaz amit itt leirtam , ez csak saját tapasztalatom ( Kos nő )
2017. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Az az egy, akit én ismerek, kétszínű aljas mitugrász.

Mindenkinek puncsol, pláne a főnököknek, utána meg teli szájjal szidja őket (is).


Nagyon nem kedvelem, idegesít, ha kell, ha nem, magyaráz.

2017. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Kíváncsi természetű, ezért szívesen ismerkedik új emberekkel és könnyedén belevág számára ismeretlen dolgokba is.


Az ikrekre jellemző kettősség itt is megmutatkozik, mert amilyen gyorsan belekezd valamibe, olyan hamar el is veszítheti az érdeklődését iránta.


A hűség és a megbízhatóság nem az erőssége, ugyanakkor kommunikatív és éles eszű. Társasági ember, aki a legtöbb témában otthonosan mozog.

2017. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem jó tapasztalataim vannak az ikrekkel. Apum is az. A legjobb apa a világon. Sokat tanít minket és bármit lehet tőle kérdezni. Nem mondja, hogy kuss legyen vagy ilyesmi. Türelmesen és részletesen válaszol. Nagyon sokat olvas. Intelligens. Játékos is. Mindig sokat játszott velünk. Nem unalmas kanapés apuka. Nagyon jól tud főzni is. Jobban szeretem az ő föztjét, mint anyuét. Pedig anyu is jól tud. Nem igaz, hogy érzéketlen és hűtlen. Nagyon gondoskodó, hűséges férj és apa.
2017. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én ezt tudom elmondani az ikrek jegyű exbarátomról

-sok személyisége van

-addig érdekli őt valami, amíg meg nem szerzi

-nagyon érzékeny, nehezen viseli a kritikát, még egy általam viccből elejtett "te hülye vagy" miatt is besértődik

-kiszámíthatatlan

-önfejű, öntörvényű

-önző - nem látja a fától az erdőt

-nehezen mutatja ki az érzelmeit

-mindent úgy alakít ki, hogy neki legyen jó, a többiek alkalmazkodjanak -> sokszor képes ugráltatni a körülötte levőket


-ám szerény - NAGYON IS, szóval nincsenek nagyképűségű problémák

-ha kell tud érzelmes lenni

-nem sieti el a dolgokat

-ha valamit szeret, azt NAGYON szenvedélyesen szereti (sport, barátok)

2017. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!