Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy bak férfi szerintetek...

Egy bak férfi szerintetek milyen lehet egy párkapcsolatban, összejönnétek egy bak pasival?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
volt bak pasim, munkamanias volt.nem tartott sokaig.
2017. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Azok egész nap csak Baksznak :(
2017. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát én nem vagyok munkamániás :D


Honnan tudod, hogy egész nap? :O

2017. márc. 2. 19:56
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

Minden napra jut 1-2 ilyen kérdés, hogy az xy csillagjegy szülötte milyen ember, összejönnél-e vele, jól kijön-e a két jegy egymással, stb.


És mindig leírjuk, mindegy, mert nem a csillagjegy alapján kell egy kapcsolatba belemenni, vagy sem. Az volt a legutolsó dolog, ami érdekelt engem egy kapcsolatban, hogy milyen jegyű a másik.


Ha túlmegyünk ezen a horoszkóposdin, akkor igazából rájövünk, hogy két ember nem véletlenül lesz szerelmes egymásba, valamilyen dolguk van egymással, aminek semmi köze a horoszkóphoz. Lehet pont az a feladat, hogy összecsiszolódjanak úgy, hogy netán a két jegy elvben nem passzol össze. De ugye egyszerűbb meghátrálni a feladat elől, és azt mondani, hogy köszönöm nem kérek belőle. Csak ugye a feladat az ettől még megmarad, majd jön egy másik ember, aki hozza ugyanazt a sztorit, mint az előző. Mindaddig, amíg meg nem lépjük a leckét.


Úgy hogy én nem horoszkóp alapján létesítenék párkapcsolatot, mert semmi értelme.

2017. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Semmi esetre sen jönnék össze bak férfivel!

Ugyanis hetero vagyok...!

2017. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A bakok nem mind melegek...
2017. márc. 2. 20:25
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

"A bakok nem mind melegek..."


You don't say?


Aki csillagjegy és hasonlók alapján dönt, vagy képes bármit is kivetíteni a másikra ezek miatt, okként felhasználni..., az remélem, hogy már az első pillanatban közli ezt a másikkal, hogy az kiröhöghesse, és tudja, mivel is áll szemben (ergo, elküldhesse oda, ahol hasonló egyedek tanyáznak, és azokkal bohóckodjon)

2017. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem értem :D
2017. márc. 2. 21:27
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem jönnek össze bak férfival.
2017. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Ugyanolyan, mint más csillagjegyben született. Semmit nem befolyásol, hogy az évnek melyik szakaszában született valaki.
2017. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!