Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nők nem szeretik az Ikrek...

A nők nem szeretik az Ikrek csillagjegyű férfiakat?

Figyelt kérdés
2017. márc. 11. 20:54
1 2
 1/18 anonim válasza:
73%
Hjajaj ezek a szombat esték errefelé...
2017. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szeretik őket mint a rák csillagjegyűeket méhnyaktájékon.
2017. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃
2017. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
az oroszlán például felfalja őket, a skorpió megcsípi, a bika és a kos megkergeti.....nagyon nehéz az ikrek élete. Kivéve ha huszonéves szűz lányokról van szó mert akkor mindenki őket akarja. Férfiként szívás.
2017. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem, abszolút nem jönnek be, soha többé nem ismerekedek ikrek férfival, rendkívül irritálóak.
2017. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2017. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Sokan úgy gondolják hogy az ikreknek két énjük van, és hamarabb csalják meg a barátnőjüket mint más csillagjegyűek. de szerintem ez hülyeség. :)
2017. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Utolsóhoz irnek:

Valóban hülyeség, mert en pl. ikrek vagyok es nem csaltam meg 2 ev alatt a nomet. O viszont megcsalt, nem is egyszer es most mégis vissza akarja sirni magat mar több napja. Tehát ez az egész tema hülyeség.


Szerintem senki sem úgy ismerkedik, hogy ,, szia, te ikrek vagy? Ha igen, akkor nem kellesz!"...

2017. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Nekem "ikrek" volt a férjem,de pár év után elváltam tőle.Akkor megfogadtam,hogy mielőtt komolyabban összejövök valakivel,rákérdezek a csillagjegyére,és alaposabban áttanulmányozom.Van a neten olyan oldal,ahol hiteles,valós dolgokat írnak,úgyhogy nem hülyeség.
2017. márc. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 holiver7 válasza:
Én is ikrek férfi vagyok, de engem múltkor egy barátom okosan felvilágosított. Olyan érvet hozott fel, amire nem tudtam rácáfolni. Azt mondta: "Persze, hogy nem szeretik a nők. Mert számukra azt jelenti, hogy titokban inkább egy dögös ikerpárral szeretnél együtt lenni!"
2017. márc. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!