Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nők nem szeretik az Ikrek...

A nők nem szeretik az Ikrek csillagjegyű férfiakat?

Figyelt kérdés
2017. márc. 11. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%

Akik a horoszkóp alapján ítélkeznek, nem sokban térnek a a náciktól.

Ráadásul az egész horoszkóp egy nagy baromság.

2017. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdezp, ez legtöbbször így van. Vannak nők, akiknek nagyon fárasztóak az Ikrek férfi állandó utazgatásai és sokszor mániákus sportolásai, sőt a nők 90%-a ezt nem tudja követni, ahogyan láttam. Az Ikrek férfiak és nők sz.rkavarásáról is sokan beszéltek már, ami sajnos igez is, emiatt érdemes kevés információt mondani nekik magunkról. Az állandó viccelődései mögött pedig komoly taktikák vannak: konkrétan az álszent lelki zsibbasztás azért, hogy rengeteg infót vegyenek ki az emberből. A legkisebb és ártatlanabb infókat is képesek emberek ellen fordítani.

Magánéletben még az fontos, hogy annak ellenére, hogy egy nőtől megkövetelik a full sportos testet és állandó utazgatásokat, sajnos egy idő után megunják az állandóan alkalmazkodó nőket és keresnek más bolondot maguk mellé + sorozatos megcsalási lehetőségeket.

2017. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
Azt még hozzáteszem, hogy fontos tudni azt is, hogy az állandó alkalmazkodásuk is csak egy álca, ugyanúgy, mint a Vízöntő férfinál és nőnél, mert kis ideig bár alkalmazkodnak, látszólag megtesznek sok mindent a párjukért, de azután csak az ő akaratuk érvényesül mindig és mindenhol és nem is akárhogyan. Nagyon nem szabad elhinni nekik azt a hamis konfortérzetet, amellyel elhitetik az embereket, sőt éppen azokat az embereket keresik meg, akik szeretik a lelki-testi-anyagi kényelmet, oda az Ikrek és Vízöntő is nagyon vidáman csatlakozik.
2017. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%
Ezt a baromságot, az asztrológia csak egy ÁLTUDOMÁNY.
2017. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
62%
Nekem 5 évig volt Ikrek párom. Imádtam! Vicces, spontán, mindig a társaság középpontja. Öröm vele szórakozni , programokra járni. Viszont ami miatt vége lett,az a felszínesség. Egyébként nagyon érzékenyek. De az is iagz, hogy több személyiségük van, az élet minden területén más más "szerepet" játszanak, ami bizony fárasztó.
2017. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Ikrek jegyű a párom. Amit az előttem lévő írt az dettó jellemző rá.

Néha nem könnyű vele, de szeretem. Amúgy én se vagyok egy egyszerű természet, szóval totál össze illünk. :D

2017. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én egy ideje egy Ikrek jegyű Férfival alkotok komolyabb Lelkitársi Kapcsolatot. (Majd egy éve beszélgetünk mélyebben.)


Hihetetlenül sok hasonlóságot fedeztem fel az utóbbi időben kettőnk között. (Még ha SZÁNDÉKOSAN nem akartam, akkor is.)


Majd meglátom, hogy mi lesz. Nem sietünk, várunk. Mindketten.

2017. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

2db ikrek ismerősöm van, mindkettő fiú, és rendkívül utálom őket. Viszont nagyon tetszik két ikrek csaj! :D

Fiú/Rák

2017. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!