Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért foglalkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért foglalkoznak rengeteget a külsejükkel és miért nézik le azokat a férfiakat, akiket annyira nem érdekel a divat (haj, öltözködés) és a fitness sem?

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 13:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
39%
Mert a médiából tanulnak szocializálódni és átlagban mérföldekkel felszínesebbek, mint a férfiak.
2017. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
20%
Mert felszínesek.
2017. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem nezem le oket, de aki igenytelen az nem erdekel. (Igenyes alatt nem a pawafiukra meg az edzoterembuzakra gondolok.)
2017. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
18%

Ezt én sem értem, főleg a kedvencem amikor "Én is teszek az alakomért, meg sportolok, ezért elvárom hogy a pasi is."

Gondolom az ilyen leányzók összetojnák magukat, ha 800 kilós raklapokat kéne minden nap mozgatniuk, ennyit erről..

2017. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%

Nem a divat kell, hogy érdekeljen, hanem a stílus. A te saját stílusod. Hogy elgondolkozol, hogy mi áll jól, mit szeretsz. Ezt életedben egyszer kell megtenni, utána jön magától. Bemegyek egy boltba, 5 perc, míg végigszaladok a bolton. Van olyan sor, amit szín miatt alapból kizárok. Ingeket, blúzokat sem fogok nézni. Tudom, mi kell, céltudatosan megyek. Nem úgy nézek ki, mint aki a bejárathoz legközelebbi cuccokat szedte össze.


Fitnessz meg... ha jó csajt akarsz, nem lehetsz zsírpacni.


Itt az a baj, ha valakinek másokkal szemben magasabbak az elvárásai, mint önmagával szemben.

2017. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
27%

A nőknek ilyen a természete. Ők akkor is szeretnek szebbek lenni mint a többi nő, ha férfiről a képletben szó sincs.

Egy nő egy másik nőt is a külseje alapján ítél meg első sorban, mert állandóan versengenek egymással tudat alatt.

Ott vannak a hetero csajok, akik simán elmennek egy másik nővel. Ez ilyen női dominancia dolog, egymás között. Vicces, hogy az állatoknál, pl.: a kutyáknál inkább ez a hímekre jellemző magatartás.


A divat alakulása is bizonyítja egyébként, egyre rövidebb lett a szoknya, stbstb. Onnantól, hogy a média megmondja nekik meddig lehet elmenni, már csak rajtuk áll, hogy az adott egyed mennyit vállal be.

2017. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Én nekem csak az a bajom, hogy egy normális életmóddal lehetetlen összeegyeztetni manapság a helyes táplálkozást, a heti többszöri kemény edzést, amitől jó alakja lenne az embernek és jól állnának rajta a divatosabb ruhák, valamint a folyamatos fodrászhoz járás-több órás hajápolások, kencefice sem.

Az ilyen jó kinézetről mindig olyanok papolnak akiknek temérdek szabadideje van edzőterembe járni meg napi 5-6 alkalommal nagy étkezést beiktatni, reggel 40 percig igazgatni a haját, meg válogatni a ruhákat...

2017. márc. 4. 14:07
 8/32 anonim ***** válasza:
37%
Ne akard megérteni a nőket. Más csillagrendszerekből érkeztek. :(
2017. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

Akor #7-nek, hogy én hogyan csinálom:

edzés: minden nap 30-35 perc, lakásban, saját testsúllyal. 2-3 hónap alatt már van eredménye.

étkezés: vegetáriánus étrend, napi 2x főtt kaja, reggeli mindennap

hajápolás: heti 2, nyáron heti három hajmosás, alkalmanként 20 perc (hosszú hajam van). Naponta fésülködés.

Szóval, ha nagyon összeszámolom, akkor kb. napi egy-másfél óra jön össze, nem gondolom, hogy megoldhatatlan lenne. Ja és eddig még nem mondta senki, hogy igénytelen lennék.

"Kencefice": napi min. egy zuhany, de inkább egy reggel, egy este kb. 10 perc alkalmanként. Dezodor mindennap. Borotválkozás ízlés,szerint, van hogy heti 1x, van hogy kéthetente.

2017. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
#9 vayok, az utolsó két bekezdést cseréljétek meg.
2017. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!