Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kimegyek az utcára, szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimegyek az utcára, szórakozóhelyre kávézóba, miért látok egyforma férfiakat?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan haj, ugyanaz az öltözködési stílus. Rengetek pasi sokkal dögösebben is nézhetne ki pl, hosszabb, kócosabb, de ápolt haj,borosta, vagy a vállat, mellkast kiemelő ruházat, vagy egy hanyagul felvett ing. Nem is tudják, hogy mennyire tetszene ez nekünk:)

2017. febr. 22. 12:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%

És a jó nők meg miért nem ruha nélkül mászkálnak, hogy láthassuk a melleiket meg puncijukat?

Nem is tudod mennyi örömet okoznátok nekünk! :P :D

2017. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%

Akkor segíts nekik,jó tanácsok mindig jól jönnek,főként nőktől... nekem pl. soha egy nő sem segített ilyen szempontból,de azért azt is vedd figyelembe,hogy itt a legfontosabb az,hogy ők miben érzik jól magukat.

Ha nekik pl. az ing farmer kombó nem jön be,és nem érzik benne jól magukat,akkor még rosszabb is lesz nekik...

2017. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kopaszokra nem is gondolsz kedves kérdező? Mi hogy borzoljuk össze a hajunkat? :D
2017. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mert a tapasztalat az, hogy a nők a divatos stílusra buknak. Ha valaki nem olyan, egy-két csodabogárnak nagyon bejöhet, de átlagban rosszul jár.
2017. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Példának írtam, nyilván fontos, hogy jól érezze magát. De őszintén sok pasinak szinte ugyanolyan a haja felül kicsit hosszabb lent borotválva, pamut kapucnis felső tornacipő, valami fekete kabát és ennyi. Látok olyanokat akik olyan mintha szürke kisegérként szeretnének elbújni. A nők is ilyenek, de mivel én nő vagyok inkább a férfiakat nézem, bocsi:)
2017. febr. 22. 13:00
 6/21 anonim ***** válasza:
9%
Általánosságban egy férfinek pont van elég dolga/gondja mással is törődni, mintsem hogy melyik stílus áll hozzá a legjobban. Ki a fene nem sz@rja le. A nők kiváltsága az, hogy mindenkinek tetszeni akarnak. A legtöbb férfi meg pont hogy nem. Megvan a kis életük, a barátnőjük. Minek kellene még hogy random emberek megcsodálják. Elérjük mi azt máshogy is, nem csak isten adta külsőségekkel.
2017. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6-os. Lehet igazad van, de ugyan mondd már meg, ha leszarod a témát, akkor mi a fenének kommenteltél ide?
2017. febr. 22. 13:07
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező teljesen igazad van.

Én már észre sem veszem az olyan pasikat akiknek oldalt fel van nyírva a hajuk felül pedig hosszabb és hátranyalják ezt hívják azt hiszem pompadour hajnak, szövetkabátban és szűk nadrágban járnak, illetve alkalmi szerű cipőt viselnek, kis borostával. Mert minden második fiatal férfi így néz ki. Teljesen egyformák mintha klónozták volna őket.

2017. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom hol lakasz de itt Pesten rengeteg típusú férfi van. Válassz olyat amelyik neked tetszik. Ez ennyire baromi egyszerű történet.
2017. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Én nő vok,engem ez nem zavar,amiket itt Te ecsetelsz.A nők is mind ugyan olyanok ezen az alapon,nem azért tudom mert őket bámulom.Ha meg mindenki,mint valami stíluskirály járkálna az utcán leficsúroznád,jobb esetben.Ilyeneket szerintem a bnőiddel kellene megbeszélned,de betenni felnőttkategóriába?
2017. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!