Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért nem jellemző az rám...

Miért nem jellemző az rám amit a horoszkópom ir le rám?

Figyelt kérdés

A csillagjegyem az oroszlán , sose érdekelt ez a téma , de most unatkoztam és egy facebook post után rákerestem mi is jellemző rám . Oroszlán csillagjegyre a jellemzők :

Vezetésre, szervezésre, irányításra termett. Magabiztos, határozott, szilárd, büszke, öntudatos, kezdeményező, kreatív.


Ezek közül egyiket se érzem ugy mintha illene rám akármelyik is . Például ha ezt megcáfoljam szervezésre irányitásra : jobban preferálom ha helyettem oldják meg a dolgokat én meg csak hátratett kézzel nézem . Egyáltalán nem tartom magamat magabiztosnak se kreativnak , ez normális ha ennyire ellentétes vagyok a csillagjegyemel ?

F



2017. márc. 16. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Mivel az összes horoszóp hülyeség, ezért nem meglepö!
2017. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Bocs, horoszkóp
2017. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Az általános horoszkóp nem hülyeség. Ezek szerint nálad az aszcendensed dominál. Ez nem ritka.
2017. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Eleve több ezer éve el van tolódva az összes csillagjegy az eredetikhez képest a Föld precessziós mozgása miatt. Bármilyen egyezés abban amit az asztrológusok mondanak vagy amit a horoszkópok írnak az csak a véletlen műve illetve annak köszönhető, hogy meglehetősen általánosra írják őket.

Hogy korrekt legyek, meg kell mondani, hogy egy újabb tudományos kísérlet szerint lehet összefüggés a születés hónapja és az között, hogy milyen munkát választ az ember, de egyelőre ez elég gyenge lábakon áll és bizonyos, hogy az ilyesmiért esetleg az időjárási tényezők lehetnek felelősek és biztosan nem a tőlünk is és egymástól is brutálisan messze lévő csillagok, melyek általában a Földről vizuálisan bár kiadnak az emberi fantázia számára képeket, de egymással általában nincs összefüggésük (értsd gyakran nem is egy csillagrendszerbe tartoznak).

2017. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Vagy te vagy abnormis,

vagy el kell fogadnod, ennyire megbízható a horoszkóp!

2017. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Normális, ha nem tudsz azonosulni a NAPjegyeddel. De ott van még a többi bolygó is, akiknek az állása befolyásolja a személyiséged (? ez bénán hangzik, de nem tudtam hogy befejezni a mondatot. Na mindegy.)


btw szerintem benned van egy kis Bika is, nézd meg azt, hátha az illik rád :D

2017. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!