Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt valaki akinek ugyanaz...

Van itt valaki akinek ugyanaz a horoszkópja mint a férjének/feleségének? Ha igen akkor osszátok már meg velem, hogy, milyen.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Skorpió - skorpió párt ismerek így. Több mint 40 éve házasok hűségben. 2 skorpió nem rossz páros, ahogy 2 vízöntő sem.
2017. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Skorpió - skorpió volt nálunk is. Két teljesen különböző jellemű ember. El is váltak szépen az útjaink.
2017. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

:D


Már az első két válaszból is látszik, hogy mennyire érdemes a horoszkópokkal foglalkozni...!

2017. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
# 3 Horoszkóppal nem, de csillagjegyekkel igen, az viszont annál bonyolultabb, hogy rá lehessen mondani, hogy x + y biztos jól kijön!
2017. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nehezen fogsz olyan párt találni, akik ugyanakkor, ugyanott születtek.

Mivel a horoszkópba beszámít, pontosan mikor és hol született az illető, klérdésedre ne vár sok helyes választ...

2017. ápr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én és a férjem kosok vagyunk mindketten. Köszi az eddigi válaszokat!!!
2017. ápr. 22. 07:23
 7/10 anonim válasza:
Mint dubitus is mondta, a horoszkóp nem csak abból áll, hogy kos és kész. A nap a kosban állt, amikor születettek. De emellett van még egy jó pár égitest a Naprendszerben, amik mind befolyásolják a teljes horoszkóp összetételét ( tobbek kozott a Hold és az összes bolygó a földet kivéve), ezeknek mind meg kell figyelni az állását a születés pillanatában. Ha alapos elemzést akartok, keessetek fel egy hozzáertő asztrológust! (Amúgy a kérdésre válaszolva mi is vízöntő páros vagyunk - Nap szerint, a többi különbözik)
2017. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rák+Rák. Én vagyok a nő. Tudatosan választottam, mert olyan embert akartam magam mellé, akivel ketten majd otthont teremtünk, családot alapítunk kb azonos értékrendben ugyanakkora lelkesedéssel.

Borzasztó választás volt! Lusta, rendetlen, retteg a felelősségvállalástól, és a szexuális igényeink is eltérőek. Ezt leszámítva az értékrendünk, gondolkodásunk, sőt még a végzettségünk is azonos. Sokat alkotunk együtt + szeretünk közösen főzni. De kimozdítani már nem lehet itthonról. Ha a lakásban szeretnék valamit átfesteni, átrendezni, kiakad. Ha tehetné a gép előtt töltené a hétvégéjét és játszana. (32 éves!!!) Romantikának nem sok jelét fedeztem fel benne. Nem volt normális lánykérés sem, az esküvőt nem tervezgeti, gyerekről meg hallani sem akar. Azt hiszem rövidesen elválnak az útjaink.

2017. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Halak + halak. Mindkettőnknek második házassága. Nem vagyunk fiatalok Egyikünk 40, másikunk 50 év házasság után maradt özvegyen. Most olyan összhangban élünk 3 év óta, amin magunk is csodálkozunk. A lányom és férje mérleg+ mérleg. Sőt egy napon van a születésnapjuk is! Ők is boldog házasságban élnek 5 év óta.
2017. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ennyi marhaságot régen olvastam.

Egy dologra jó ez a horoszkóposdi: mindenre van megoldás.Ez azért van mert kos,mert vízöntő,mert.......

2017. ápr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!