Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nagyvonalakban milyen embernek...

Nagyvonalakban milyen embernek kepzeltek el ha azt mondom hogy a horoszkopom szuz az aszcendensem pedig skorpio?

Figyelt kérdés

Utobbi jobban dominal

Tudom hogy nem szentiras ez de erdekel mit gondoltok milyen lehetek a nagykonyv szerint?



2017. ápr. 22. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Olyannak, aki minden batomságot elhisz.
2017. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fussunk neki megegszer...

Mondom tudom hogy nem szentiras pusztan kivancsi vagyok

2017. ápr. 22. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Elsővel vagyok.


Tudod, hogy nem szent írás? Mert a szent írás az nem egy nagy baromság?


Szűz Mária? Komolyan? Egy nő szűz létére gyerekszült?


Inkább lett volna őszinte Józseffel, hogy félrek*rt.

2017. ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hhhjjj ba szdmeg ...
2017. ápr. 24. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor az 1-es házas skórpió, írd meg abban áll e még bolygó? A többi házban hogyan állnak a bolygók, melyik házban milyen bolygó áll? Hány fokon? Írd le milyen fényszögkapcsolatban állnak a bolygól egymással, fokokkal együtt!. A tengelyek hogyan állna? Áll e orbis-ban vele bolygó? Holdcsomópontjaid milyen jegyben, házban állnak? Na ha ezeket még leírod hozzá, akkor lehet valami tanácsot adni. Miből gondoljátok, hogy elég annyi, hogy jegy meg aszcendens? Semmit, ennyiből semmi érdemlegeset nem lehet mondani. Miért nem néznek utána ha annyira érdekli Őket?
2017. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Egy idiótának, aki hisz az asztrológiában. És ez nem csak halvány elképzelés, hanem 100%-ig biztos tény xDD
2017. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!