Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy rák csillagjegyű nőhöz...

Egy rák csillagjegyű nőhöz milyen férfi illik?

Figyelt kérdés
MI a helyzet a bika és szűz férfiakkal?
2010. máj. 14. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Akármilyen, akivel kölcsönösen szeretitek egymást.
2010. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Bár én nem hiszek a horoszkópokban, de tizenöt éve élek együtt egy szűz pasival. Én rák nő vagyok. Tökéletes az összhang köztünk :) Más csillagjegyről emígyen nem tudok nyilatkozni.
2010. máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, még ha nem megfelelő stílusban fogalmazott is az illető, aki elfelejtette kikapcsolni a CAPS LOCK billentyűt, de az a véleményem, hogy ha így keresel párt, vagy ennek alapján döntesz valakiről, az nagyon rossz hozzáállás, és talán pont az igazit téveszted szem elől. Azok, akikkel én legjobban egy hullámhosszon vagyok (és akik között az igazit megtaláltam), általános asztrológia szerint pont nem illenének hozzám, és nem jönnénk ki jól, sőt. Mégis, mint ha belelátnánk egymásba, és szavak nélkül is tudnánk egymás gondolatait.
2010. máj. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szinte bármilyen, mert a napjegy alapján nem lehet semmit mondani :) Az egész képleted kellene látni ehhez.
2010. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi az aszcendensed?

Amúgy meg (illési sorrendben): Halak, Bak, Szűz, Skorpió, Bika.

2010. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akinek akkora nemi szerve (fasz) van, mint egy nagy, piros mellény!
2010. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!