Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyet szereted...

Melyik csillagjegyet szereted a legkevésbé? ( saját jegyed is írd le légyszi! )

Figyelt kérdés

Én Nyilas + Ikrek

(tényleg CSAK rossz tapasztalataim vannak ezzel a két jeggyel :S )

És én Bak vagyok.


2010. máj. 16. 11:33
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
68%

A kosokkal kinyírjuk egymást

Fiúkból az ikrekkel és az oroszlánokkal jövök ki jól, lányokból a mérleg és a szűz jegyűek akiket bírok :)


Én rák bika aszcival.

2010. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
szűz vagyok bak aszcendenssel és mindig megsértődnek rám a vizes jegyek. a skorpiókkal különösen rossz tapasztalataim vannak, persze van kivétel, én mindenkit szeretek:):D
2010. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
86%

Az ikreket, meg a skorpiókat szidják a legjobban. :P Nos, igen, a két legkülöncebb jegy, és durva, amikor egy Skorpió csaj, meg egy ikrek srác egymásra talál...(: Tapasztalatból mondom. Ambivalens a kapcsolat, amennyire csak lehet, gyűlölet és imádat együtt. Hatalmas érzés.


egy skorpió nő

2010. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
100%
Én Halak vagyok és a legjobban a Halakkal, Ikrekkel, Oroszlánokkal és Mérlegekkel jövök ki. A Skorpiókat és a Szüzeket nem kedvelem (tisztelet a kivételnek kztük anyukámnak :D)
2010. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
78%
Én nyilas vagyok, nem szeretem a bakokat, meg nehezen viselem az oroszlánokat.
2010. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit utálok./Bak
2010. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Halak vagyok, és lány, és mindenkivel kijövök :) Néha bakokkal, vagy kosokkal van összetűzésem :D
2010. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A bakokkal is csak azért vannak eltéréseim, mert anyum bak, és sokat veszekszünk, mert én meg kamasz vagyok :D

De egyáltalán nem pesszimista, passzív, vagy érzéketlen anyukám. Szerintem nagyon is érzelmes, de csak emberek iránt :)

2010. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
49%

Skorpió nő vagyok.

Mérleggel nem jövök ki, csak szexuálisan, de lelkileg katasztrófa. Két élettársam volt eddig, mindkettő Kos, de nagyon gyengék voltak.

Én szeretem a Skorpió férfiakat, de sajnos ők is gyengének bizonyultak.

Apám Bika, anyám Oroszlán, testvérem Ikrek és kemény harcaim vannak velük.


Eddig életemben csak pár embert utáltam szívből, az egyik Halak volt. Velem pedig a Rákok hadakoztak nagyon, de sosem tudtam miért.:)

Szüzeket nem ismerek, szerintem teljesen hidegen hagynak.

2011. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
49%

Az előző skorpió nő vagyok.

Kihagytam, hogy jelenleg Nyilas a párom, sokkal érzelmesebb és lelkisebb, mint a Kosok voltak és a szex vele eddig a legjobb. Szexben még a Mérleg és a Rák bizonyult jónak.

Bakkal most keveredtem össze először, nekem túl merev és túl szemellenzős, de a humora és cinikussága tetszett.

Legjobb barátnőm pedig Vízöntő, a másik barátnőm Kos.

2011. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!