Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vizontokrol véleményt kaphatné...

Vizontokrol véleményt kaphatnék? Tapasztalat, kutatás.

Figyelt kérdés
Egyaltalan az erdekel hogy ogyan viszonyulnak másokhoz,szerelmi \sexualis kapcsolata,eltekepesseg
2017. máj. 15. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ontják a vizet.
2017. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
EZERREL!
2017. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Testvérem vízöntő. Ő ilyen

- okos

- számító

- érzékeny

- tudálékos

- csak az a jó, csak az a helyes amit ő mond.

- szülőnek jó, csak az a gond, hogy a saját akaratát, terveit a gyerekére is erőlteti

- flegma

- kimutatja ha valaki vagy valami nem tetszik neki.

- kapcsolataiban is a józan ész dönt nem a szív.

- Mivel józan ésszel áll a földön így a munkában, tanulásban is mindig az eszére hallgat. Ezért eléggé törtető is.

- Ha valakire haragszik akkor akár egy életre is képes haragudni rá

- bizalmatlan, így első látásra sokan nem kedvelik. Később ha megismerik akkor vagy szeretik vagy nem. De nincs köztes.

Mivel a testvérem én szeretem őt, de néha falra mászik tőle.

Mindenesetre mint testvér együtt élni nem tudnák vele, de még egy közös nyaralásra sem mennék el vele..

2017. máj. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem csak 1 fajta vízöntő van, ezért ajánlom keress fel asztrológiával foglalkozó weblapokat és ott olvasd el a különböző leírásokat, mivel ahány ember, annyi fajta... :)
2017. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, de fele se igaz rám abból, amit előttem írt valaki a tesójáról.
2017. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Régóta ismerem a Vízöntő nőket. A kényelmes és főleg pénzes pasikat célozzák meg 90%-ban álszent és megjátszott nyalással. Az elején próbálkoznak alkalmazkodni még a legnehezebb természetű pasikhoz is, de hosszabb távon csak akkor maradnak velük, ha van pénzük vagy legalább egy jó munkahelyük. Anyósként a Vízöntő nő szerintem az egyik legrosszabb.

Vízöntő férfiban pedig családtagként van nagyon jó, de sajnos olyan is, aki nagyon gerinctelen, bunkó és erőszakos tud lenni úgy, hogy nem tartozol neki anyagiakkal és ígéretekkel sem.

Jellemző a Vízöntőkre, hogy sokszor szerveznek náluk otthon bulikat, partykat, minél több emberrel, de érdekes, hogy ő maguk szinte egyáltalán nem buliznak, csak megfigyelnek, pontosabban feltérképezik, hogy a megnyilvánulásai alapján kit mire lehet használni.

A Bak, Vízöntő és Halak három olyan jegy, akik a környezetnek egy szerintem túlzottan felállított színházat mutatnak, otthon pedig teljesen más oldalukat mutatják. Csak az erre legérzékenyebbek veszik ezt észre.

2017. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:D :D

Akkor hiaba szulettem ebben a csillagjegyben, nem vagyok vizonto,mert ez is szoges ellentetem. Vagy ez valami rossz vicc?

2017. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eddig csak vizonto palijaim voltak konkretan 4en vannak

Hat hol is kezdjem 😂

-eroszakosak

-jatekosak

-ha a szívükbe zártak, számíthatsz rájuk

-illetve ugyanígy nagyon husegesek!

-nagy a szaabdsag igenyuk ( ez mindenben megnyilvánul meg gondolkodásban is!)

-eredeti/különleges dolgok erdeklik őket komolyabban csak

- buli buli hatan ez nem kozhely:)

- nem kitartoak

-nagyon baratsagosak

- imádnak beszelni ertelmes dolgokrol, eszmet cserelni:-)

Ha vizonto palival kezdesz igazi szabadszellemu embernek kell lenned hogy elviseld őket illetve ok is szorosan "kotodjenek" hozzad! Ha nem ilyen vagy kar eroltetni miszerint majd változik vagy valtoztatsz rajta mert nem fognak és abban a pillanatban ha egy kis szikrajat is eszreveszik annak h te mire keszulsz lesz kapsz:)

2017. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!