Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak csillagjegyűek! Ti...

Halak csillagjegyűek! Ti bírjátok a skorpiókat?

Figyelt kérdés

És melyik az a jegy,akit nagyon nem birtok?

Én személy szerint 15/12 skorpióval nagyon jól kijövök. :) Akiket meg egyszerűen sosem bírtam azok a nyilasok és a bakok. Kihasználtak, hülyének néztek stb.. 10/10x..

22\L halak horoszkóp / rák aszcendens


2017. máj. 20. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Én pl a halakat messzire elkerülöm. Mondjuk azokból is csak a férfiakat. 1 halak nőt ismerek, de ő mindenkivel jól kijön a társaságból.
2017. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy igen ,vannak nagyon durva halak. Én pl imádom a gyerekeket, sose bantanam őket,viszont egyik ismerősöm tiszta idegbajos, és direkt mások szeme láttára veri lilára a gyerekét, ha rosszat csinál.
2017. máj. 20. 22:04
 3/11 anonim válasza:
Skorpió vagyok,szóval ez azt jelenti hogy jól kijönnénk?xd
2017. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet :D
2017. máj. 20. 22:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak a holdjegyem Skorpió de nagyon kedvelem a Halakat. Mélyérzésűek viszont nagyon változékonyak, ezt sajnos nehezen viselem. De amúgy nagyon sok Halakkal jól kijövök, vonzanak és általában én is szimpatikus vagyok nekik. :)
2017. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
a 3-as vagyok,szóval egy kérdés-gyűrűk ura vagy harry potter? :D
2017. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A bakok tenyleg tudnak ilyeneknek tunni, mintha hulyenek neznene:Dk, de ez csak a foldhozkottotsegebol adodik a jegynek, velunk ellentetben akik vizesek vagyunk pl.
2017. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Én pl nem szeretem a göncölszekeret
2017. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Más jegyűként mondom, hogy nagyon régóta ismerem mindkettőt: Halakat és Skorpiók összes formáját, hát: Megérdemlik egymást. Számomra pedig a nagyon hosszas viták közöttük már unalmasak főleg azért is, mert sokszor szeretik bevonni a közönséget is - ez a plussz stressz nekem tutti nem kell.
2017. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaj. A Skorpió az egyik jegy, akikkel végképp nem passzolunk személyiségre. Ha van bennük némi levegő vonás, elbeszélgetek velük, de a Skorpió vonásaikat akkor se bírom. Akiket még kicsit se, azok a föld jegyek. Sajnálom, és már sokszor próbáltam esélyt adni nekik, de akikben valamelyik föld jegy domináns, azokkal szemben van valami nagyon erős belső ellentét, és végül sosem sül el jól. (Tipikus Halak, Ikrek jelleggel, 25/L.)

Rák, Halak, tűz és levegő jegyek, őket mind kedvelem, talán legkevésbé az Oroszlánt, de nincs velük nagy bajom.

2017. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!