Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek csillagjegyűek! Milyenne...

Ikrek csillagjegyűek! Milyennek találjátok a skorpiókat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
nem igazán az eseteim pasiban. barátnőként pedig elég felszínes barátok
2010. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért,én skorpió vagyok és ki nem állhatom az ikreket,pletykások,felszínesek,állandóan kavarnak,letagadják,amit 5 perce mondtak.Csillagjegy szempontjából teljesen ellentétesek vagyunk,így gondolom az ikrek is így vélekedik a skorpióról.
2010. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat de nem mindenki olyan mint amit írnak róluk ez olyan mintha egy sorba állítanák az ikreket egy másik sorba a barokat.....és akkor odamegy az ikrek sorhoz hogy ti mind sunyik gonoszak 2színűek pletykásak vagytok.Az osztályomban van egy ikrek akire illik ez a leírás és akkor látszik h illik rá a leírás de az a bökkenő hogy őt leszámítva az összes lány ugyanolyan amit az ikrekről mond mindenki.Én pont nem vagyok ilyen mert nem így nevelt az anyám,nem is voltam elkényeztetve és azért nem illik rám az h sunyi,kétszínű,
2010. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
stb.
2010. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

12:31 vok.

És az az igazság h az emberek szemetek,csak saját magukra gondolnak,ez nem csak az ikrek jegyű emberek tulajdonsága.És amúgy szerintem nem sok értelme van a horoszkópnak.

2010. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
első vagyok és ikrek. soha nem voltam se sunyi se kétszínű.a barátaim azért is szeretnek annyira mert mindig megmondom az igazat és sosem vok alattomos.engem sem úgy nevelt az anyám h szégyenkeznie kelljen miattam bármikor is és eddig még nem történt ilyen. 25/N
2010. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
de szemétség! valaki kitörölte a válaszomat! akkor leírom még egyszer! az embereket nem szabad megbélyegezni holmi horoszkóp miatt! nemcsak 12 féle ember van a világon, hanem 6 milliárd!
2010. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én skorpióként az ikrek jegyűekkel értem meg magam a legjobban, és személy szerint nem látom bennük azt a hírhedt felszínességet vagy csapodárságot. Sőt, a hab a tortán, hogy a barátom is ikrek :) Eddigi fiúim közül Ő a legmegbízhatóbb; ismeretségi körömben nincs emberségesebb ember az ikrek csillagjegyűeknél :)
2010. júl. 19. 21:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem véletlen a közismert mondás (melyben egyébként személy szerint nem igazán hiszek), hogy "A skorpió megeszi az ikreket reggelire". Én amúgy ikrek vagyok, s hosszú ideig olyan voltam, mint ahogy mondják: felszínes, pletykás. Ami jellemző rám MOST az ikrekből, az az, hogy kíváncsi vagyok és sok mindent ki szeretek próbálni, művészi hajlamaim vannak.


Tavaly beleszerettem egy nálam 4-5 évvel idősebb skorpióba, aki amúgy a hátsó határán van a csillagjegynek. Hosszú ideig nyomultam rá (no igen, ilyet sem teszek már, főleg mivel közel egy éve boldog kapcsolatban élek), míg végül megtudta, hogy ikrek vagyok. Azonnal közölte, köztünk soha nem lesz semmi. Elég lekezelően bánik másokkal, azt mondják rá, tipikus skorpió. Azt hiszi, ő a legjobb, legokosabb, ráadásul csak szex után képes valakibe beleesni. Olvastam egy fórumot akkortájt, ahol több skorpió nyilatkozta, hogy valóban csak szex után képesek szerelembe esni.


Engem vonz az asztrológia, érdekelnek a csillagjegyek, s egy bizonyos fokig (a józan ész határáig) el is tudom hinni, amiket egy bizonyos csillagjegyben született emberről állít. De szerintem ez nem lehet akadály egy igazi szerelemben, barátságban vagy akármilyen emberi kapcsolatban. Mert nagy vonalakban beleillik persze az ember, de ha akarja, a veleszületett negatív tulajdonságokat leküzdheti.

2010. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire barbárnak állítják be a skorpiókat? :):D Ez azért nevetséges :D Biztos, hogy akad ilyen skorpió, de én tudnék mutatni neked ugyanilyen oroszlánt vagy vízöntőt is :) Engem az tud leginkább feltölteni energiával, ha egy tartalmasat/bensőségeset beszélgethetek... így gabalyodtunk egymásba a mostani barátommal is :D
2010. júl. 26. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!