Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bakot miért jelölik félig...

A bakot miért jelölik félig halként?

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok,én csak másoltam. Magamtól én sem tudtam volna rá magyarázatot adni. Bak csillagjegyű vagyok én is. De aki meg nem hisz az asztrológiában,az menjen már innen! Mit kell ide pofátlankodni,és kinyílvánítani,hogy titeket nem érdekel? Ha nem érdekel,minek írtok ide?
2017. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1, és 11, valamint a 10-es:

első, tanulj meg olvasni légyszíves. Megírtam, hogy több ezer éves tudomány az asztrológia, én tanultam, nem úgy, mint ti - te marhaságot írtál; ha olvasnál figyelmesen, azt is megírtam:

ez nem hit kérdése, hanem MŰKÖDIK az asztrológia TUDOMÁNYA,

DE NEM az működik, amiket összezagyváltok.

Részletesen írtam minderről, de olvasás helyett csípőből reagáltatok.


Ez irreális hozzáállás részetekről.


Holott elemezni horoszkópokat igen nagy felelősség!!


A 10-esre meg jobb, ha szinte semmit nem mondok, teljesen tájékozatlan a valódi asztrológiáról, ahogy a többi itteni hozzászóló is.


De megírtam azt is, hogy némelyik neves asztrológus alázza saját magát -na meg rengeteg névtelen kuruzsló is-, bizniszből megpróbálja az olyan ember úgy csűrni-csavarni a szavakat, hogy a mű-divat ezoterikusok szája íze szerinti legyen - mert nekik csak az eladhatóság fontos, a realitás meg NEM. Csupa tippelgetés, meg féligazság jön le a ti hozzáállásotokból, tehát irreális. hiába hiszitek, hogy megalapozott, amit véltek.


Egy kanyi tudományos asztrológia kötet nem volt még a kezetekben. Inkább okulnátok ebből. Ha mér ennyire érdekel titeket az asztrológia. Bár az se biztos, mert titeket lehet, hogy inkább a szemfényvesztés érdekel, az asztrológia helyett.


Az égen soha nem ismétlődik meg ugyanaz az állás!!


Ahogy minden ember különböző, átfedésekkel- tehát van, amiben két random ember hasonlít egymásra, de sok mindenben különbözőek, és sok mindenben hasonlóak.


Még az ikerpárok se teljesen egyformák, hiszen legalább pár perc eltéréssel születnek.


Hihetetlen, hogy még mindig a divatmagazinok HAMISÍTOTT és végletekig leegyszerűsített, irreális bulvárjánál tart egy halom ember...


Nem láttatok még valódi horoszkópot?? Mégis érdeklődtök iránta... Ambivalens hozzáállás...


Akkor linkelek most párat, teljesen véletlenszerűen, a netről...

Ezekben több tízezer kombináció kiolvasható.

Nem 144 kombináció, hanem több tízezer!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mitológiai okokból
2017. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyanazèrt amièrt Anubiszt kutya fejjel.
2017. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
En ugy hallottam a bak, egy hurkosfarku sarkany, es a halfarok azt a sarkanyi erot jelkepezi, amivel celjait kemenyen megvalositja, olyan kemenyen amilyen sziklakon a hegyi kecskek elnek. Szembe vele a rak, amikor a nap jarasa hatralo mozgast mutat mint maga a garnela, vele szemben a hal ami meg elorefele menekul :D karacsonykor osszegyulnek az energiak es mint a kecske szokkenunk bele az uj ev kezdetebe. Mive kardinalis jegy, a fo evszakvaltasok szimboluma is, mint a tobbi valamifele mozgast is kell, hogy szimbolizaljon. Csak az elso mondat volt masodkezbol a tobbit feig en talaltam ki de valami ilyesmirol van szo, viszont valojaban tobbfele eredetmonda tartozhat hozza.
2017. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!