Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csajok! Randiztatok már...

Csajok! Randiztatok már mérleg fiukkal? Milyenek ők?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
lúzerek
2010. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
rossz kategória
2010. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
szűzek legalábbis én az vagyok okt.9-én szül.
2010. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Nem csak hogy randiztam de már másfél éve vele járok! Nincsenek rossz tapasztalataim, pedig én rák vagyok és hát a két jegy nem nagyon fér meg egymás mellett...állítólag...
2010. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
69%
aki csillagjegy alapján választ pasit, az nem 100as...
2010. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
én is így gondolom, hogy hülyeség, főleg hogy sokan úgy házasok évtizedek óta hogy csillagjegyük szerint nem is illenek össze, meg fordítva...
2010. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem a csillagjegytől függ hogy milyen ember valaki
2010. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a mérleg pasik nagyon ápoltak tapasztalataim szerint kedvesek, barátságosak szeretik a szépet, megfigyelnek a nőn minden részletet, romantikusak, szeretik a természetet, állatokat, vidámak. hátrányuk: nem elég szenvedélyesek, és nem elég határozottak.
2010. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem másfél éve mérleg párom van Én Halak vagyok. Hát az nem mondom, hogy mindig zökkenő mentes a kapcsolatunk de szeretjük egymást és ez a lényeg. Nagyon odaadó tud lenni viszont olyan mint a libikóka. Egyszer ellát minden jóval, utána meg képes napokig csak magával törődni. Nem igazán ismerik az arany közép utat. Én arra akarom rámenni, hogy ismerje meg, hogy milyen jó is az. :)
2010. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nekem 1 mérleg pasi törte össze a szivem...vigyázz vele

határozatlanok,nem tudják mit akarnak...játszadoznak aztán meg elmenekülnek ha látják h részedről komoly....áhhh

soha többet

amugy örülten vonzóak,ugy csókolnak mint senki más...:)

2010. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!