Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok, nők! Akiknek Halak...

Lányok, nők! Akiknek Halak jegyű a párjuk, írnátok róla jellemzést?

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Több exem is halak volt. szerintem borzalmasak. ők osztották az észt, nekem meg kb kuss volt a nevem. röviden ennyi.
2017. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én halak vagyok, és egy végtelenségig korrekt, kompromisszum képes f@$zi;) A feleségem szerint:)
2017. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Alacsony, barna szemű és hajú. Ágyban gyenge, fantáziátlan, pénisze rövid és vékony. Testtömegindexe 27 és 29 között ingadozott, erős túlsúly.
2017. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
47%
Bocsi de mi köze valaki személyiségéhez hogy melyik hónapban született? Most hogy valaki kövér vagy sem azon múlik ad-e magára. A pénisz mérete genetika, bunkó meg bárki lehet... Egy hal...
2017. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Volt halak, de soha többé....

Kiszámíthatatlan, megbízhatatlan, titkolózós, hátbatámadós alak. Jó, jó az ágyban, de az kinek elég? Na ugye.

Nincsenek gondolatai, nincsenek véleményei, olyan nő való neki, aki szeret irányítani, olyan igazi nagyszájú tehénke, aki dirigál neki.

2017. jún. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Utolsóval értek egyet, persze bájos míg fontos vagy..ezt észben tartva és nem többet szánni a kapcsolatra, szórakozni jó társaság. ( bár csak 1hez volt szerencsém, így nem általánosítok,de abból nekem ez volt a tanúság)
2017. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Istenem a sok suttyo meg a hülye horoszkopjuk imádkpzz istenhez is
2017. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előzőekhez csatlakozva szerintem a legnagyobb hazudozók a skorpióval együtt, nagyon ritkán lehet számítani a Halakra.
2017. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!