Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Univerzum is ezt akarja h...

Az Univerzum is ezt akarja h igy összehoz minket mindig?

Figyelt kérdés
Nos, megismerkedtem egy fiuval FB on . En talaltam ra egy ismerkedős csoportban egy kommentnel, ra irtam . Oszinten megmondom h nem számítottam ra h ilyen jo fej . Na es igen szoval vannak olyanok amikor gondolok ra h mikor ir majd es ir nekem , meg pl olyan is h gondolok valamire es leírja , ja es sosem akad el a tema koztunk nagyon jol elvagyok vele . En nyilas no vagyok o pedig kos ferfi . Olvastam is jol kijovunk . Meg amikor hat vissza szeretett az exe be az nagyon Rossz volt , tesom is mondta h ne irjak neki ir o ha akar valamit… es irt is nekem , es most újra egyutt :) na es az tortent h elköltözik , es hat mink is . Viszont kiderult az h majdnem ugyanabba a kerületbe !! Amirol nem is tudtam h majd a közelébe leszek ennyire … szoval az s kerdes h az univerzum ennyire ossze akart hozni minket? Mert hat véletlenek nincsenek ;)

2017. jún. 11. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Vigyáz a netes kapcsolatokkal, kitudja mikor fogsz ki egy pszichopatát"


Üdv: egy db pszichopata:D


Am vicc de igaz hogy vigyázni kell amig nen tisztázodik a fiúnak a szándéka 100%-ra.

2017. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom… de mar ket honapja beszelunk mindennap … szoval nem hiszem h pszhio
2017. jún. 11. 09:49
 3/12 anonim ***** válasza:

Oo két hónap alatt bármit ellehet titkolni személyesen is, nehogy fbon.


De ha tik is oda költöztek az jó lesz , oszt kiderul minden.

2017. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Az Univerzumnak megvan a maga gondja a saját feladatának elvégzése érdekében.

A fentiek miatt nem foglalkozik társkereséssel, sem pedig házasságközvetítéssel.

.

"Mert hat véletlenek nincsenek ;)"

Így igaz!

Nem véletlen, hogy ha írsz a társkereső oldalra, valaki válaszolni fog...!

2017. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem irtam semilyen társ kereső oldalra . A Fb közösségi oldal es ott egy ismerkedős csoportba o irt egy bejegyzés ala egy kommentet es pedig porgettem a kezdő lapot es hirtelen lattam h o oda irt valami vicceset . Aztan bejeloltem ot es ennyi…
2017. jún. 11. 20:45
 6/12 anonim ***** válasza:

"ismerkedős csoportba"

Osztég az 'ismerkedés' nem társkeresés?

2017. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Huuu itt is csak a kötekedés megy … na sziasztok 😦
2017. jún. 11. 22:05
 8/12 anonim válasza:
dubitus :DDD
2017. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valoszinű hogy ez szerencse is egyben!De ha ilyen kis ujra beleszeretem ujra az exembe tipus akkor sztem legyél vele óvatos!
2017. jún. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom … utolso válaszoló
2017. jún. 12. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!