Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Elképzelhető, hogy a kórház...

Elképzelhető, hogy a kórház pontatlanul jegyezte le a születési órám?

Figyelt kérdés

Anyukám elég jól emlékszik arra, hogy hajnali 5-6 óra körül születtem, de a kórház, mikor kikértem a születésem pontos idejét, akkor a délután fél kettes időpontot adta meg.


Elképzelhető, hogy ennyire pontatlanul jegyeznék le a születési órákat?



2017. júl. 18. 09:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a választ! :)
2017. júl. 19. 10:42
 12/14 anonim ***** válasza:
Hogy kell kikérni a kórháztól a születési időpontot? Kinek címezted a levelet és milyen szöveget írtál? Én is szeretném tudni a pontos időpontot, gyanús, hogy anyám rosszul emlékszik.
2017. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És a vajúdás? Amikor már kint volt a fejed egész biztosan nem annyi volt az idő a berlini atomórán mint amikor a kislábujjad is kicsúszott!!! Ki és milyen alapon döntötte el melyik perc kerül be a naplóba? A fejed kibújása vagy a teljes kicsusszanás? Ugye ugye, ezen még nem is gondolkodtál pedig milyen fontos volna tudnod.
2017. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, és a szülészeteken lévő fali órát azt gondolod be van kötve központilag a nemzetközi pontosidőhöz? Egy takarító állítja be kb. két évente amikor az elem megadja magát. Megnézi a nővérpultba valaki által beállított pontos vagy pontatlan időt, elindul vele, és kb. sejti, hogy mire odaér egy két perc eltelhetett már, és beállítja ha közbe meg nem állítják hogy sikálja fel még a negyediken a wc-t mert valaki összeszarta. Vagy az orvos a SOVTEK óráját ami felhúzós, totál pontatlan, arra pillantott rá. Vagy nővér, aki végzett a lemosdatásoddal meg egyebekkel, és ráér adminisztrálni.
2017. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!