Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a Mérlegekrő...

Mi a véleményetek a Mérlegekről? Milyen a személyiségük?

Figyelt kérdés

Próbáltam a Googleben rákeresni,hogy milyen a személyiségük,de minden oldal mást írt,így a Ti személyes véleményetekre lennék kíváncsi!

Előre is köszönöm!



2017. aug. 7. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos-kedves. Mindent megtesz azért az emberért akit kedvel szeret akár még akkor is ha neki kellemetlen. Egy nagy hibája hogy döntést nem lehet rábízni mert akkor az a döntés vagy 40 évig tart, vagy a lehető legrosszabbat válassza és még ragaszkodik is hozzá mindenáron. Persze nem lehet általánosítani.
2017. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2017. aug. 7. 12:31
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Én két felől tudnám megközelíteni, nekem apukám is mérleg meg a volt párom is!


Az való igaz, hogy nagyon kedvesek és mindent megtesznek DE csak azért, akit nagyon szeretnek. Másnak a fülük botját sem mozdítják. Nem tesznek szívességeket sem ilyesmi.

Tényleg nem igen szabad döntést bízni rájuk, főleg fiatal korban, mert nem tudnak dönteni. Példa: ha nyaralni akartok menni, ne kérd ki a véleményét, de főleg ne bízd rá a szervezést, hogy hova, mikor, milyen járművel, csak szervezd le és vidd magaddal :D

A boltban is szörnyűek. Képesek fél órát állni két zacskó tészta felett és latolgatni, hogy melyiket vegyék meg, majd miután sikerült választani, simán még a pénztárnák úgy dönt, hogy inkább a másikat és visszaszalad, vagy inkább egyik sem kell neki.


NEM otthonülősek. Egyetlen mérleget sem ismertem még, aki halál nyugalomban elvolt otthon kettő teljes napig.

Fiatalon jönnek mennek, kirándulnak, buliznak akár minden este, idősebb korban mint apukám minden hétvégén horgászik vagy modellezik vagy autót szerel, ha rossz idő van akkor szörnyet hal a kanapén, de minimum átrendezi a garázst.


Fát lehet viszont vágni a hátukon, nem igen jönnek ki a türelmükből.

Viszont, ha telítődtek akkor robban a bomba. De ez a ritkább eset.

Érdeklődőek minden iránt, húszon egynéhány évesen még nem igazán vérható el tőlük, hogy konkrét életcéljuk legyen. Sodródnak az árral, aztán ha belefogtak valamibe (végre) akkor több mint valószínű, hogy onnét mennek nyugdíjba.

Nem túl fogékonyak a változásokra pl. költözés, vagy csak egy bútor lecserélése.

Csak egyszer cuccoljatok össze valahova, ott fogjátok leélni az életeteket :)


Ezek az én tapasztalataim! És persze a férfi oldalról. A női oldal kicsit más.

2017. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mert kettőt ismerek és egyáltalán nem hasonlítanak. Talán annyi közös van bennük, hogy talpraesettek, életrevalóak, szépek. Viszont egyikük kedves, humoros, másikuk meg érzéketlen és bunkó :/ Ők lányok / nők. Fiút / férfit meg nem ismerek, aki Mérleg.
2017. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!teljes mértékben magamra ismertem!
2017. aug. 7. 13:58
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

"A Hentesnél, zöldségesnél lévő mérlegek, mindig csalnak (Többet mutatnak).

Sőt a fürdőszobai mérlegek is többet mutatnak a kelleténél. :D:D:D"


"milyen a személyiségük,de minden oldal mást írt"

Ezért nem kell ezek alapján egy embert leirni...

2017. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Merleg vagyok, de ugy gondolom, nem azert ilyen a szemelyisegem, amilyen. Ket szelsoseg kozott mozgok, bar ezt szerintem senki nem latja rajtam, mert amikor cselekednem kell, akkor probalok intelligensnem es normalisnak tunni, nem mutatom a karakan enemet, mert tudom, hogy az nem a legjobb pont az emberek elott. Minden dologrol sziklaszilard, elterithetetlen velemenyem van, viszont sokszor, amikor massal beszelek, megerto vagyok, es hagyok mast is ervenyesulni, latszolag elfogadom, amit mond, de attol meg nem valtozik a velemenyem. Megerto vagyok, vagy legalabbis tudom ezt mutatni az emberek fele, es egyebkent at is tudom erezni hamar a problemaikat, de valojaban nem erdekelnek masok problemai (aterzem, de nem erdekel, meghallgatom, tovabb allok), neha viszont azon gondolkodom, hogyan lehetnek eleg tehetos ahhoz, hogy alapitvanyokkal stb. segitsem az oktatast, kornyezetszennyezes meggatolasa stb, szoval a vilag megjobbitasat, kozben neha az emberek 90%-ba belerugnek :) Tudom, hogy durvan hangzik, de ez az igazsag. Lehet, hogy ezeknek a szemelyisegjegyeknek semmi kozuk ahhoz, hogy merlegnek szulettem. Most mindenki azt hiszi, hogy mekkora bunko vagyok, es pedig, ha talalkoznanak velem, a valosagban egyaltalan nem :) akkor ez hogy van?
2017. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Te jó ég!Nem vagy te a lelki társam?A fenti pozitívumokban magamra ismertem,de a tiédben még inkább!
2017. aug. 8. 18:46
 9/14 anonim ***** válasza:
es az mit jelentene??
2017. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mi?
2017. aug. 8. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!