Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit tegyek, ha nem illik...

Mit tegyek, ha nem illik hozzám a horoszkópom?

Figyelt kérdés
Bak vagyok, ami szerint zárkózott ls racionális gondolkodásom van. Pedig pont, hogy igazi álmodozó vagyok, és sokat beszélek.

2017. aug. 25. 17:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akkor születtél. Szerintem az anyukád nem is az anyukád.
2017. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Esetleg valami normális válasz?
2017. aug. 25. 17:14
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk azért nem illik mert a horoszkóp semmi köze a személyiségének?


Fuu b+ ilyen kérdéseket....

2017. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Hülye kérdésre csak hülye válasz jár .
2017. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Hmm, mit is, mit is? Megvan! Szard le!:)
2017. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Semmit. Ne érdekeljen a horoszkóp, ami azt állítja, hogy minden 12. ember hasonló :) Sőt, több horoszkóp van. A kínai szerint a (nagyjából) egy évben születettek a hasonlók. Az osztálytársaid mind hasonló személyiségűek voltak? Mert az enyémek nem, pedig a többségünk Tűz-Sárkány volt.


Sőt! Nyilván az alapszemélyiségem nem váltzott, de azért egészen máshogyan viselkedem és kicsit másképp gondolkodom, mint 20-30 évvel ezelőtt.


Amit fentebb írtál, az a 4 mind igaz rám valamelyest. Szerinted kizárják egymást? Szerintem nem, de amúgy vannak tulajdonságaim, amik ellentmondásos személyiséggé tesznek :)

Én realista, javíthatatlanul s erősen optimista és kissé paranoid vagyok. Helyzetfüggő, hogy épp melyik uralkodik, nyilván nem lehet mind erős egyszerre, de külön-külön megjelenhetnek.

2017. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Öld meg magad és szüless újra.
2017. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Marmint hogy erted? Hogy valtozz-e meg? Azert, hogy passzoljon rad a horoszkop? Hat ez elegge... hmm... fura otlet lenne. En vizonto vagyok, ram sem illik, de eszembe nem jutott ketkedni, h "mit tegyek". Letojom. Esetleg meg megnezheted az aszcendensedet, hatha az ad ra magyarazatot. De nem biztos, nekem asszem az is vizonto, ugyhogy nalam nincs magyarazat, de nem is zavar.
2017. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Oké, igazából nem megváltozni szeretnék, és szerintem egy csomó ember van így, mert milyen lenne, ha csak 12 személyiség lenne a világon.xD
2017. aug. 25. 20:36
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Amire szükséged van, annak neve születési időpont pontosítás. A nyugati asztrológiában nem tudom, hogy csinálják, a védikusban bevett gyakorlat.
2017. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!