Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő és Rák férfi...

Skorpió nő és Rák férfi párkapcsolatról, házasságról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék olyan skorpió nő és rák férfi párokra. Hogy jöttök ki egymással? Mennyi ideje vagytok együtt stb. Köszönöm!
2010. máj. 27. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

anya, nem te vagy?


ha nem, akkor az én szüleim is pont ilyenek, és már 22 éve házasok, kisebb-nagyobb veszekedésekkel.

2010. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
nálunk én vagyok Rák a párom skorpió :) de jól kijövünk, csak teliholdkor veszekszünk ( ma az van )
2010. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen formában nagyon jól passzolhatnak, de fordítva (Skorpió ffi, Rák nő) érdekes mód nem.
2010. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem anya vagy :) De köszi hogy írtál:) nálunk is ez a párosítás, ritkán veszekszünk, akkor is féltékenység miatt. Várom a további tapasztalatokat! :) Akár részletes leírással.
2010. máj. 28. 00:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Párom nővéréék (a lány skori a volt férje rák). Az esküvő után fél évvel mondták ki a válást, a pasi lelépett, neki túl kemény volt a skori.
2010. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

hát ez hülyeség, én Rák vagyok (L) Párom skorpió (F) és imádjuk egymást, végre egy ember aki ki tud mozdítani otthonról.. eddig soha nem hatott rám senki így, mint ő ( és jó értelemben)

sokkal társaságkedvelőbb lettem

2010. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én skoprpió vagyok és a kiszemeltem egy rák. Eddig nagyon jól kijövünk imádunk sportolni vannak céljaink, ő kevésbé határozott sokszor mások akarata szerint csinál dolgokat mert hát ' nekem így is jó ' én meg inkább agresszív vagyok és harcolok az igazamért még akkor is ha már nincs értelme és csak magamat dühítem vele. Segítünk egymásnak, hogy ő egy kicsit védje meg magát én pedig legyek kicsit toleránsabb. Ő nem szeret az érezelmeiről beszélni, nekem ez nem esik nehezemre. Mindketten furcsának és kiszámíthatatlannak tartjuk a másikat. Én vagányabb zűrösebb típus vagyok gyerekkorom óta akiről nehéz volt megmondani, hogy egyáltalán lány folytona fiúkkal lógtam ő a tanárok kedvence volt, az a tipikus Cukifiú aki mindenkivel kedves volt, különórákra járt amíg én lógtam... Mindkettőnk számára fontosak a szüleink és a testvérünk. Én bulizós vagyok ő otthonülős. Imádjuk a természetet főleg a vízpartot. A víznek köszönhetjük, hogy megismertük egymást... Aztán kitudja mi lesz... :)
2010. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SzikiNiki válasza:

Sziasztok! Én skorpió nő vagyok 23 éves. A pasim rák és 26 éves. Még csak 2 hónapja vagyunk együtt,de szinte semmi nem illik rá ami a rák. Azt mondta várjunk 3 hónapot és csak utánna mondjuk ki h járunk. Sziunte mindig este talizunk. A barátai meg a hobbyai az elsők én meg az utolsó! Nekem ez elég nehéz mert én nagyon ragaszkodó vagyok. Lehet hogy még én sem vagyok szerelmes,de a vágy h hozzá akarok tartozni az megvan. Tudom,hogy nem másik csaj van a képben. Hétvégén inkább a haverokkal van mint velem. Lehet hogy 3 hónap után meg szerelmet vall. Bárcsak ez lenne mert én ezt a helyzetet nagyon nehezen viselem! A "párom" július 5.-én született,ha ez számít valamit!Kérlek segítsetek,hogy ez normális viselkedés egy rák férfitől????

Köszönöm!

Niki

2012. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!