Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szobatárs horoszkóp. Létezik...

Szobatárs horoszkóp. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Horoszkóp alapján lehet sejteni h milyen csaj/pasi illik hozzád, a haverjaid is megtippelhetők valamennyire csillagjegyek alapján

No de vajon ki az ideális szobatárs?

Mert nem úgy élsz vele mint a pároddal, de nem is egyszerű haver.

Össze vagy vele zárva.

A saját két szobatársam, meg még pár ismerős alapján ötlött fel bennem ez a kérdés. (van olyan h mindkettő ikrek, nagyon nem csípik egymást. Én bika vagyok, vízöntő szobatársammal elég jól megvoltam, a mérleggel már kevésbé. De van olyan vízöntő, akivel képtelen lennék egy szobában lakni.)

Szóval lehet ilyen "jóslást" is készíteni?

H milyen jegyű szobatárssal jönnél ki jól?


2010. máj. 28. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ó mindent lehet, simán csinálok rá egy facebook quizt :)
2010. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, csak nem szoba hanem sima lakótársi viszonylatban. :D Rák lány vagyok és egy rák lánnyal vettünk ki egy lakást közösen, nagyon kíváncsi vagyok hogy fogunk kijönni egymással.
2010. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem arra kell figyelni, hogy milyen elemhez tartozik az illető, tehát, hogy föld, tűz, víz vagy levegő. Én levegő vagyok és egy csomót tudok dumálni egy levegő jegyűvel, a tűz jegyűek társaságát szeretem a legjobban, a víz jegyűekkel nem igazán tudok mit kezdeni, de el vagyok velük, viszont a föld elemű jegyekkel végképp nem tudok kapcsolatot teremteni, egyszerűen teljesen érdektelenek számomra és viszont.
2010. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudom de ilyen horoszkópot én se láttam

Am. én is bika vagyok jól kijövök a vízöntökkel egyik barátnöm is vízöntö volt de már elég régóta összevesztünk és nem beszélünk egymással! Mondjuk ez már lassan féléve van de amugy se békülnék ki vele nem akarok! Ugyhogy tuti van olyan vízöntő akivel nem jönnél ki jól ez biztos!

2010. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Találtam lakótárs horoszkópot :)

[link]


Remélem segítettem :D

2010. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!