Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő, vizöntő férfi?...

Bika nő, vizöntő férfi? Vélemények?

Figyelt kérdés

Van egy pár hónapos kapcsolatom egy vizöntő pasival, szépen kijövünk, csak zavar hogy eddig minden barátnőjét (rövid távú kapcsolatait) megcsalta, és már velem is előfordult, annyi különbséggel, hogy másnak nem könyörögte vissza magát. Mennyire lehet hinni egy vizöntő pasinak,olyanban hogy "megváltozok, szeretlek, soha töbet, megbántam"?... Mondani, hülye vagyok hogy megbocsátottam, de szerelmes vagyok belé. Honnan tudhatom, hogy ő is így érez? Ha vele vagyok akkor is szenvedek, de ha nem vagyunke gyütt akkor meg végképp. Hogy bízzak benne,?

Ha valakinek ilyen a vére, tud mit kezdeni vele? Én a makacs, tipikus bika, féltékenykedős jellememet képes vagyok megváltoztatni. De ő hogy változzon?



2017. okt. 8. 10:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Amíg ilyen humbuk ökörségekben hiszel, addig úgyis hülyére fog venni.
2017. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem humbug. :D Miért gondolod ezt? A horoszkóp sokat számít. Nekem emgmondta kivel ne kezdjek ki, és bárcsak hallgattam volna rá...
2017. okt. 8. 10:10
 3/24 anonim válasza:
72%
Nem tudnék elképzelni egy olyan nővel kapcsolatot, aki nem az egyént nézi, hanem azt, hogy melyik nap született, és mi a horoszkópja. A csávó egy gyökér, mindenkit megcsalt, téged is és a jövőben is meg fog csalni. Ez nem azért van, mert vízöntő, hanem azért, mert gerinctelen hülye. 24/F
2017. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Heart of Darkness válasza:
80%
Biztos meghatározó tényező az, hogy valamikor réges-régen még az 1990-es évek tájékán egy szép őszi napon vagy egy hideg télin történt a meg fogantatásod.
2017. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%
Mind a 2 exem vízöntő volt. És igen, bár én is hallgattam volna a jellemzésre.. fűvel fával csaltak.. Vízöntővel soha ne kezdj!!!!
2017. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Hozzád inkább egy matadort kéne rendelni.
2017. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
50%

Ez vagy a nap egyik trollkérdése, vagy már megint a Marianna-árok mélységében vagyunk.


Ha most el is tekintünk tőle, hogy miben hiszel, amin egyébként jót nevettem, akkor is a kérésed nem az, hogy te mit tehetnél, hanem, hogy ő hogyan változzon...


Ezt így nehezen tudom elképzelni: tegyük fel kapsz itt egy választ amit használhatónak vélsz és utána mész a pasidhoz elmagyarázni neki, hogy a gyakorin azt mondták, hogy ezt meg azt kéne csinálnia ? Vagy mégis mit gondolsz ? :D

2017. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
92%
Öntöznek ezek mindenhova 😂😂😂
2017. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha nem megsiratnátok, hanem értelmes választ kapnék.
2017. okt. 8. 10:21
 10/24 A kérdező kommentje:
Tipikus..sok bika egyforma, mert én akárhánnyszor olvasom a horoszkópomat, igazat ír. Az éves jellemzés. És ismerem a páromat a horoszkópja szerint is, tehát tudom hogy makacs stb. Ha nem szeretném ,már rég vége lenne
2017. okt. 8. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!