Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő, vizöntő férfi?...

Bika nő, vizöntő férfi? Vélemények?

Figyelt kérdés

Van egy pár hónapos kapcsolatom egy vizöntő pasival, szépen kijövünk, csak zavar hogy eddig minden barátnőjét (rövid távú kapcsolatait) megcsalta, és már velem is előfordult, annyi különbséggel, hogy másnak nem könyörögte vissza magát. Mennyire lehet hinni egy vizöntő pasinak,olyanban hogy "megváltozok, szeretlek, soha töbet, megbántam"?... Mondani, hülye vagyok hogy megbocsátottam, de szerelmes vagyok belé. Honnan tudhatom, hogy ő is így érez? Ha vele vagyok akkor is szenvedek, de ha nem vagyunke gyütt akkor meg végképp. Hogy bízzak benne,?

Ha valakinek ilyen a vére, tud mit kezdeni vele? Én a makacs, tipikus bika, féltékenykedős jellememet képes vagyok megváltoztatni. De ő hogy változzon?



2017. okt. 8. 10:04
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
0%

Igaz en skorpio vagyok, de nekem is vizonto a pasim. Igaz nem csalna meg, de mikor joparszor osszevesztunk allandoan celozgatott ra, ha tudott volna mar reg megtette volna.

Folyton bocsanatot kert emiatt(vagy nem), de ugyan ugy mondta egy ujabb konfliktus alkalmaval.

Szoval ebbol indulj ki. A vizontok mar csak ilyenek...

2017. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, én elhiszem hogy pár jellemvonás megegyezhet. És azt is tiszteletben tartom hogy te ezt maximálisan elhiszed és ez alapján szervezed az életed.

DE! ebben a helyzetben, engedd már el ezt a dolgot hogy kinek milyen a horoszkópja és emberileg nézd meg mit tett. Megcsalt és az előző barátnőit is megcsalta. Egy esély talán mindenkinek jár, becsülöm, hogy valamilyen szinten bizalmat szavaztál. De ne a horoszkópra támaszkodva keresgélj kapaszkodókat meg magyarázd ki hogy miért jár pináról pinára. Szerintem találnál jobb embert is magad mellé, mondjuk olyat aki beéri veled és nem mással is. X. ideig lehet hogy jófiú lesz aztán megint félrehordja a vizet. Az ilyen típusú emberek nem változnak.

2017. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. A horoszkóp általános dolgokat ír, amik nagy valószínűséggel megvalósulnak vagy bekövetkeznek bárki életében. Most őszintén, kire nem jellemző az, hogy időnként makacs az életében vagy a párkapcsolatában? A horoszkóp hitelességéről annyit, hogy dolgoztam egy lapnál, ahol a horoszkóp rovatért felelős csaj mondta, hogy a befelé úton találja ki, hogy melyik jegynek milyen marhaságot írjon.
2017. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
értem akkor, és köszönöm.
2017. okt. 8. 10:39
 15/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha most eltekintünk a horoszkóptól és a puszta tényeket nézzük: eddig minden barátnőjét megcsalta, és pár hónap után téged is. Akkor hogyan lehet ebben a pasiban megbízni?
2017. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

1. horoszkóp rész nélkül, mert jelen esetben totál qrva mindegy:


Most azt akarod hallani, hogy te vagy a különleges lány, és bár eddig mindenkit hülyének nézett, és bár már téged is, de te akkor is különleges vagy, és többet nem fog megcsalni?

Elég ostobaság lenne ezt gondolni, nem gondolod? :)



2.Nekem is volt olyan barátnőm a társaságban, akik foglalkoztak a horoszkóppal, és ők mondták, hogy vízöntővel nem érdemes kezdeni, mert mind megcsalósak. Plusz ilyen még az ikrek is.


Én is Bika lány vagyok, - kapaszkodj meg- ikrek aszcendens-el. Akkor velem mi van? :) A családcentrikus Bika és a csapongó, szédelgő ikrek jellemvonásai egy személynél.


HA megnézed a vízöntő ismerőseid, biztos lesz sok olyan is, akik nem csalnák meg a párjukat. ÉS ha megnézed azon emberek horoszkópjait, akikről meg tudod, hogy csalták már meg a párjukat, akkor látni fogod, hogy tök vegyes...


Szerintem itt is csak azért veszed észre (meg én is), mert erre figyelsz ( vízöntő=megcsalás).


Nekem is tetszik egy ikrek férfi, aki valóban nagyon flörtölős és felszínes, de ismerek pl rák, oroszán, kos jegyben is pofátlanul csaló embert, akiről nem is gondolta volna senki.


Szóval csal azért veszed jobban észre, mert a fenti megállapítás miatt erre fókuszálsz. De ha azt mondanám neked, hogy az oroszlánok csalják mindig a párjukat, elkezdenél erre figyelni, és arra is találnál példát. Akkor meg az lenne az "igaz".


Szóval én is el szoktam szórakozni a horoszkóppal olykor, ez csak(ön)szórakoztatás, az életemet nem tenném rá

2017. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"én akárhánnyszor olvasom a horoszkópomat, igazat ír. "


Hát persze, pont ez a lényege. Egyszer én is megnéztem egy részletes karakterleírást az egyes horoszkópokról. Nyilas vagyok, ezért azt kezdtem el olvasni és meglepő módon teljesen rám illett a leírás, max néhány apróság nem volt igaz, ami felett át lehet siklani, na mondom, talán mégis van valami ebbe, de ha már ott volt előttem, gondoltam beleolvasok egy másikba is, néztem a Skorpiót, hát bakker, ez is tökre illik rám, majd jött Mérleg, az is mintha én lennék. Na hát igen, szóval erről ennyit.

2017. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%

A horoszkópot is társait direkt gyengébb elméjű, befolyásolható, hiszékeny, tanulatlan embereknek csinálják, ebből van a profit. Úgy van megcsinálva, hogy bármelyik jegy leírása illik akárkire, ha azt akarjuk.

Te pedig, kérdező, az írásod alapján tipikusan a <90IQ-val rendelkező tanulatlan buta robot ember vagy.

2017. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Horoszkóp??? Jaj, Istenem!:)
2017. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

bika nő nem túl jó, idegesítő

bika csak pasiban jó

2017. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!