Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom ezt az egész dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ezt az egész dolgot hova tenni. Vélemények?

Figyelt kérdés

Nehéz lesz röviden összefoglalni amit érzek, de megpróbálom:


Lehet oltani, hülyének nézni, trollkodni. Ti is elkeseredtek, amikor olvasgatjátok az oldalt, és nagyon nagy részt csak olyan kérdéseket láttok, hogy "Megcsaltam a feleségem/férjem", ez a kapcsolat már nem működik, nem kívánom azt akivel együtt vagyok.


Nyilván az élet egy tanulási folyamat, valószínűleg nem hiába van együtt az ember azzal akivel, de miért van ez a sok válás, miért laposodnak el manapság gyorsabban a kapcsolatok? Csak én vagyok olyan idióta naiv, hogy életreszóló kapcsolatot keresek? (életemben eddig 1 kapcsolatom volt) Kezdem azt hinni, hogy talán nincs is értelme ennek az egésznek, és nincs is élethosszig tartó szerelem, mert egy idő után sokan csak a gyerekek miatt vannak együtt. (persze tudom, hogy a rózsaszín köd elillan egy idő után) de akkor is. Csak én érzem úgy, hogy régebben több igaz, lélekből jövő szerelem volt?


(elnézést a kérdés hosszúságáért, a válaszokat előre is nagyon köszönöm!)Remélem nagyjából érthető volt. /F



2015. márc. 9. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Régen úgymond szégyen volt a válás, meg a nők nem nagyon tudtak volna maguk megélni. Szóval akkor sem volt sokkal több igaz szerelem, szerintem.


Manapság viszont nem tisztelik a házasságot az emberek annyira és nem dolgoznak a problémákon. Már pedig egy házasság nem tündérmese, hanem munka és energiabefektetés.


Én is sok rossz tapasztalatot láttam magam körül, de én hiszek az igaz szerelemben és a jó házasságban.

Én nem adom fel.


Szerintem te se mondj le róla.

2015. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy a mai korosztály képtelen alkalmazkodni, és ha valami nem tetszik nekik, egyből szakítanak, ahelyett, hogy megbeszélnék, és próbálnának változtatni...
2015. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nos, nagyon sok igazság van abban, amit írtatok. Köszönöm! Jöhetnek még válaszok.
2015. márc. 9. 15:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is hiszek még benne.

Első párommal vagyok együtt 2 éve és nem szeretnék mással lenni. El tudom vele képzelni a jövőm,csak attól tartok,az a félsz van bennem,hogy neki egyszer már nem leszek elég, megun,nem leszek vonzó már szülés után, talál valaki újat, izgalmasat.

Sajnos a világban igen sok példa van erre,így hiába próbálok pozitív lenni és hiába vagyok magamban biztos,sajnos ez a negativitás mindig is ott lesz bennem.. Meg kicsit hihetetlen számomra, hogy elsôre megtaláltam volna az igazit.

De remélem nem lesz semmi probléma.

20L

2015. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg régen csak diszkrétebbek voltak az emberek, es inkább vegigszenvedték az életüket a másik mellett... Vagy pedig nem volt hasonlítási alapuk, nem tudták h más is lehetne, a "ki akarok próbálni mást is" meg szinte ismeretlen fogalom volt...


Ennek ellenére sztem létezik még igazi, életre szóló szerelem, csak az nagyon ritka. Meg tenni is kell érte, mindkét félnek, valamint - a legfontosabb- a problemákat meg kell beszélni.

2015. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 k.era válasza:
100%
Létezik szerelem első látásra, s örökké tartó szerelem.1993-ban pillantottam meg először. Mintha villámcsapás ért volna, tudtam hogy nekem ő kell. Azóta együtt vagyunk.Van két szép gyerekünk. S mai napig szerelmes vagyok bele. Szerintem mindenkinek van valahol egy másik fele akivel teljessé tud válni. Kitartást!
2015. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó Válaszoló!


Köszönöm a válaszod, az ilyeneket jó olvasni. Nagyon sok Boldogságot kívánok Nektek!

2015. márc. 11. 19:41
 8/9 k.era válasza:
Remélem te is megtalálod!
2015. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Sajnos ilyen a vilag,de azert vannak akik egyutt maradnak.Remelem Te megtalalod azt,csak ne varj el tul sokat.
2015. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!