Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő, vizöntő férfi?...

Bika nő, vizöntő férfi? Vélemények?

Figyelt kérdés

Van egy pár hónapos kapcsolatom egy vizöntő pasival, szépen kijövünk, csak zavar hogy eddig minden barátnőjét (rövid távú kapcsolatait) megcsalta, és már velem is előfordult, annyi különbséggel, hogy másnak nem könyörögte vissza magát. Mennyire lehet hinni egy vizöntő pasinak,olyanban hogy "megváltozok, szeretlek, soha töbet, megbántam"?... Mondani, hülye vagyok hogy megbocsátottam, de szerelmes vagyok belé. Honnan tudhatom, hogy ő is így érez? Ha vele vagyok akkor is szenvedek, de ha nem vagyunke gyütt akkor meg végképp. Hogy bízzak benne,?

Ha valakinek ilyen a vére, tud mit kezdeni vele? Én a makacs, tipikus bika, féltékenykedős jellememet képes vagyok megváltoztatni. De ő hogy változzon?



2017. okt. 8. 10:04
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
xd
2017. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A vízöntő egy nagyon őszinte jegy. Ha azt mondja, hogy megváltozik, akkor biztosra veheted, hogy úgy is lesz.
2017. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Érzelmes nőként többször is azt láttam, hogy Vízöntő és Bika nagyon sokszor felszínesen viselkednek és így is gondolkodnak, szinte egyáltalán nem képesek a mélyebb érzésekre, ezért szerintem összeillenek.

A Vízöntőt pedig nagyon sokszor érdekembernek, pénzlesőnek ismertem meg, nőket, férfiakat egyaránt.

2017. okt. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Hát, eltérő a véleményünk, kedves válaszadók. De azért köszönöm. Rávilágítottatok a lényegre. Igazából igazat is adok. De ne írjatok olyat, hogy műveletlen és tanulatlan ember vagyok, mert ez nem igaz.
2017. okt. 13. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!