Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek mi a csillagjegyem...

Szerintetek mi a csillagjegyem/ horoszkópom?

Figyelt kérdés

Csendes vagyok, nehezen nyílok meg más embereknek, de másoknak mindig szeretek segíteni, mert attól boldog lesz ő is és én is. Nem szeretem ha mások szomorúak. A barátaimhoz nagyon ragaszkodom, csak úgy mint a családomhoz vagy a háziállataimhoz. Szeretek álmodozni, gondolkodi a múlton, jelenen jövőn. Azon gondolkodok, mi lett volna ha ezt vagy ezt másképp csinálok. Romantikus típus vagyuk, a filmeken(bármennyire kicsit is, de romantikus vagy szeretetről szóló) elsírom magam, van hogy zokogok is.

Nagyon nehezen barátkozom, megvárom inkább, hogy más kezdeményezzen, vagy néha én is próbálok, de ritkán. Viszont ha valaki próbál a barátom lenni, akkor annak adok esélyt, megismerem, nem ítélem el ha pl nem tetszik a szeme színe. Könnyen megsértődök, viszont nem vagyok haragtartó, amikor meg is sértődök, nem mutatom ki, pár percig(vagy egy napig) még magamban tartom, de utána már el is van felejtve. Szeretek rajzolni, olvasni, filmezni, fotózni, néha történeteket is kitalálok/írok.

Kb ennyit magamról, kíváncsi vagyok ti milyem jegyűnek hisztek.:)))



2017. okt. 13. 21:12
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és 16/L
2017. okt. 13. 21:13
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Halak?
2017. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Rák?
2017. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Vízöntő..
2017. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nyilas. Kb. ugyanez vagyok, pedig a horoszpókom azt írja, társasági ember vagyok, meg tüzes meg minden baromság...
2017. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Eddig egy sem talált, valamiért úgy érzem, hogy ellent mondok a csillagjegyemnek😃
2017. okt. 13. 21:49
 7/21 A kérdező kommentje:
Az utolsó eltaláta! Ugye? Olyan mintha rosszkor születtem volna...😂
2017. okt. 13. 21:50
 8/21 anonim ***** válasza:
Nincs semmi értelme a horoszkópnak, így kb. 8% esélye van mindenkinek, hogy kitalálja...
2017. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Zenon ***** válasza:
Tücsök. Vagy szárnyashangya.
2017. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Simán nyilas, és látom már ki is írtad... Anélkül eltaláltam, hogy a hozzászólásokat elolvastam volna...!


Magam is nyilas vagyok. Tök rám illik ez. Max az nem, hogy zokognék a filmen. Mert pár könnycsepp és sírás még igen, zokogás már túlzás lenne részemről. És a történet kitalálás/írás sem az én világom. Bár lennének ötleteim, de úgy nem vonz, hogy direkt kitaláljak másoknak nézni vagy olvasnivalót.


Ám az összes többi irományod igaz rám is.

És én magam nem is tudom igazán nyilasnak vallani magam, mert én is amikor olvasom az általános nyilas leírásokat, azok annyira nem egyeznek velem.

Nyilasról mindig azt írják, hogy laza, kezdeményező, könnyen továbblépő, könnyen barátkozó, nem hűséges, nem családcentrikus, és a többi. Tök hülyeség mind, mert ezek egyáltalán nem rám vallanak, hanem pont az ellenkezőjük....

2017. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!