Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos (szűz aszcendens) nő és...

Moravia kérdése:

Kos (szűz aszcendens) nő és ikrek (aszcendenst nem tudom) pasi?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok érdekelnének.

2017. okt. 15. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez alapján keresel párt? :D
2017. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2017. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Huhuhuuuu!! Mókás kapcsolat lesz. Hajrá.
2017. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a kérdés, hogy aki szintén ilyen felállásban él(t) párkapcsolatban, annak milyen tapasztalatai vannak.


Mókás? :D Eddig mondjuk tényleg az, a legjobb értelemben. :)

2017. okt. 16. 16:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokszor látom azt, hogy együtt van ez a két jegy, teljesen mindegy az aszcendens. Nyilasként az ikrek engem is kedvelnek, de minthogy volt pár furcsa tapasztalatom velük, könnyen észreveszik magukat, hogy már nem érdekelnek. Jobb vigyázni az ikrek pasival.
2017. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Őszintén? Kos vagyok, 1,5 évig jártam ikrek jegyű pasival. Az elején mindent meg fog tenni, hogy a kedvedben járjon, majd később, mikor már biztos a dolgában, a kis házicselédje leszel. Az ikrek pasi nem hűséges egyáltalán, nekem volt olyan, hogy lázasan feküdtem, de nem jött át (20 perc volt az út), mert egy lány 'haverral' találkozott. Végtelenül önző, ha nem az van, amit ő akar, akkor iszonyatos hisztiket le tud vágni, sértődötten elvonul. Ennyi röviden. Akiket láttam ugyanilyen felállásban, ugyanígy vélekednek.
2017. okt. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)
2017. okt. 26. 15:00
 8/10 googlegugli válasza:

Én átéltem. Kos nő vagyok Szűz aszcendenssel és Ikrek pasival voltam, nem tudom, mi volt az aszcendense.

Kb.max. 1 hónapig tartott, pedig nekem hosszú évekig tartó kapcsolataim szoktak lenni.

Az Ikrek gáz. Úgy volt minden, ahogy a könyvekben le volt írva. Intellektuális, minden témáról úgy tud beszélni, mintha szakértő lenne. De igazából semmihez sem ért igazán. Műveltsége széleskörű, de felszínes.


Pletykás, mint egy nő. Hozza-visszi az infót.


Szex helyett is csak beszélgettünk, az ágyban semmit nem tudott teljesíteni szegény. Nulla volt. Életem legbénább pasija szegény.


Szex helyett így nem maradt más, azt csináltuk, amiben az Ikrek a legjobb: beszélgettünk. Mindenről. Abban jó volt. Órákig lehetett vele beszélgetni.


Soha többé Ikrek férfi.

2017. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Te jó ég, nekem teljesen ráillik az ikrek jegyű exemre, amit a 6-os és a 8-as írt! Nem nagyon adok a horoszkópokra, de ilyenkor azért elgondolkodom. Mi három évig voltunk együtt, úgyhogy sokat tudnék mesélni :D A kapcsolat elején engem is a tenyerén hordozott, folyton a kedvemben járt, egészen addig, míg nem érezte magát "biztonságban". Azután pedig teljesen elkényelmesett, én is úgy tudnám írni, mint a 6-os, hogy a házi cselédje leszel. Ha pedig felveted a problémákat, akkor azt hisztinek veszi és még meg is sértődik. Ebből kifolyólag nem igen lehet vele semmit megbeszélni. Sokszor pletykásabb, mint némelyik nő. Hűségesnek sem mondanám, állandóan flörtölgetett, bár szerinte csak érdeklődő és kedves volt mindenkivel.

A szex tényleg pocsék volt, ahogy a 8-asnak is, viszont éjszakákba nyúlóan tudtunk beszélgetni bármiről :D

2017. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kos nő vagyok,szűz aszcendessel,nekem is ikrek az exem.Nehezen adtam magam neki,és mindent megtett,hogy megszerezzen,aztán fél év után visszavett a dolgokból.Amikor próbáltam vele megbeszélni,meghallgatott,aztán hisztisnek nevezett..:DDD Tényleg mindenről lehet vele beszélni,és egoista,azt hiszi ő a legjobb,a legokosabb..És nem hűséges egyáltalán,mindig más lányt ölelgetett/beszélt velük,és nem értette hogy nekem ezzel mi a problémám.Hát én soha többet nem kérek ikrek férfiból,inkább maradok "hisztis" a mostani bika párom mellett:D

20/L

2018. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!