Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Különköltözöm 17 évesen....

Különköltözöm 17 évesen. Milyen papírokat kell intéznem? A későbbiekben hogy alakul ezután az anyámmal a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Több minden közrejátszik a döntésemben. De ez végleges.

Kíváncsi lennék arra, hogy aki volt hasonló helyzetben, annak később hogy alakult a szüleivel a kapcsolata.

Milyen gyakran találkoztak, kezdetben haragudtak-e, a viták száma változott-e, stb


2015. aug. 8. 13:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Semmit

Ha már iskolába nem jársz és képes vagy magad eltartani akkor semmi nem kell szerintem. Habár lehet hogy albérlethez kell aláírás de ezt meg kell kérdezni.

2015. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Még gimnazista vagyok, szeptemberben kezdem az utolsó évemet.
2015. aug. 8. 14:02
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Szülői engedély megvan? Ez a legfontosabb.
2015. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha menni akarok, nincs olyan ajtó és zár, ami engem itt tartana.
2015. aug. 8. 14:07
 5/23 anonim ***** válasza:
11%

Bejelenteni a suliban a lakcimvaltozast. Meg ha meg van akkor olyan lakcimkartyat csinalatss.

Az, hogy hogyan alakul a kapcsolatod a sziuleiddel, toletek fugg. Mindenesetre latogass haza amikor kedved van es ha kerik. Es unnepekkor.

2015. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon vagány, hogy nincs olyan ajtó meg zár, ami otthon tartana, de kiskorúként nem költözhetsz el a szüleid beleegyezése nélkül!
2015. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
És ki lesz a gyámod?
2015. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Ajtó meg zár valóban nincs, de a rendőrség az már valami, nem? :D
2015. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
De most ha a szulei megengedik, miert ne??
2015. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az anyám nem rángatna vissza. Meg szerintem az elég gáz anya-lánya kapcsolat, ahol az anya csak a rendőrség segítségével tudja a lányát a házban tartani.
2015. aug. 8. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!