Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS miért mindig olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS miért mindig olyan pasival alakul ki kapcsolatom aki még fülig szerelmes a régi exébe?

Figyelt kérdés
Én pedig kis pont vagyok így a szerelem tárgyához képest.Évek óta ez megy már.Hogyan változtassak ezen?Más valaki is tapasztalt már hasonlót?Én nem vagyok odáig egyik exemért sem én mindig a jelenlegi páromra koncentrálok és ez így nem fer hogy az aktuális párom még mindig istennőként tekint a volt exére.:-(((((

2014. jan. 12. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Az mar az ismerkedesi szakaszban levaghato, h nem rad koncentral, hanem az exre. Tul sokat beszel rola, az se jo, ha szidja, mert meg akkor is vele foglalkozik.

Bele sem kell menni ilyesmibe.

2014. jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na jó de én mindenkivel így járok aki nekem szimpi és ezt annyira unom már nem tudom van e ebből a mókuskerékből kiút.Évek óta ez folyik már velem.Mindig másodiknak érzem magam...
2014. jan. 12. 09:53
 3/10 A kérdező kommentje:
És az a durva hogy 2 éve vége a kapcsolatának a jelenlegi páromnak és még mindig róla áradozik.Nem értem a férfiakat.
2014. jan. 12. 09:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért mert a férfiak ha megszeretnek valakit az úgy is van!Nem tudják feldolgozni hogy vége.Dugni meg kell valakit de szeretni mindig csak azt az egyet tudják.
2014. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És már akik szerelmesek lesznek soha nem fognak másba bele szeretni ezután??
2014. jan. 12. 10:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2014. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok
2014. jan. 12. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, az hulyeseg, h egy kivetelevel az osszes no csak dugni kell.

De ha o masrol aradozik, akkor neked miert a parod meg?

2014. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magyarázd meg a pasidnak, kérdező, hogy neked nagyon rosszul esik ez a "bezzeg a Hufnágel Pisti" szöveg, és hogy rosszul tűröd az állandó összehasonlítgatást.
2014. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem az hogy mindig áradozik,hol így hol úgy van hogy mindennek elmondja a lényeg hogy vele foglalkozik előbb aztán velem.Nem érzem hogy én lennék az első valami pótléknak érzem magam inkább h a csajt pótoljam vagy hasonló.Mikor lesz már hogy tiszta lapot kaphatok és normálisan együtt legyek valakivel aki nem panaszkodik és nem istenesít egy másik nőt..
2014. jan. 13. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!