Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vízöntők tényleg pár nélkül...

A vízöntők tényleg pár nélkül maradnak?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem, mert nagyon sok helyen olvasom, és ha belegondolok az összes vízöntő akit ismerek, az egyedülálló. én is vízöntő vagyok :S ez igaz? mondjuk nem nagyon hiszek benne de mégis érdekel
2010. máj. 30. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én meg sok Vízöntőt ismerek, akinek van párja.
2010. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Ha a menthetetlen reménytelenül szerelmes vízöntő barátnőmet nézem, akkor mondhatnám, hogy igen, de szerintem nem lehet általánosítani.

Hogy egy példát mondjak, én szűz vagyok a párom nyilas és állítólag a két csillagjegy közt lehetetlen jó szerelmi kapcsolat...

A horoszkópot megcáfolja az élet :)

Üdv!

2010. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A párom vízöntő, 10 éve vagyunk együtt. Az exem is vízöntő, ő is kapcsolatban él...
2010. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Vízöntő vagyok, és 6 éve van párom. Nem kell hinni az ezotériában.
2010. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor jó :) köszi a válaszokat. igazából én se nagyon hiszek benne
2010. máj. 30. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vízöntő nő vagyok, 40 éves és kijelenthetem, hogy csak annyi ideig voltam pár nélkül, amíg én akartam. Amint nyitottam a másik nem felé, hamarosan párkapcsolatom lett, pedig nem vagyok bombázó, csak nyugodt, vidám, életigenlő a természetem. A legkedvesebb sztorim: férjemet még 16 évesen ismertem meg, neki is, nekem is mindig volt párunk, így csak "mentünk egymás mellett" az életben. Időnként összefutottunk valahol, beszélgettünk egy kicsit és mentünk tovább. Aztán 29 éves koromban - hosszú évek után - megint összefutottunk, véletlenül egyikünknek sem volt éppen párja - már 10 éve a férjem :=). Egyszer azt mondta, amióta megismert, tudta, hogy egyszer egy pár leszünk :=).
2010. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is az vagyok és most fogom dobni a pasim XD
2010. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vízöntő férfi vagyok, pár nélkül. Sokan csodálkoznak is ezen, mivel mindig ölni tudtak volna értem a lányok. Viszont szeretem a szabadságot, függetlenséget. Sokan tanácsolták már hogy keressek milliárdos feleséget, hogy szabad legyek és korlátozatlan. Be kell ismernem hogy milyen igazuk van.
2014. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!