Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a rák...

Mi a véleményetek a rák csillagjegyű emberekről?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 19:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
Tapasztalatom szerint a lányok aranyosak viszont a fiú Rákok valami eszméletlen idióták!
2017. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én és a férjem rák jegyűek vagyunk mégis teljesen más tulajdonságaink vannak.
2018. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ram nem igazan illik az elso valaszado leirasa, de ettol is szines az asztrologia..


Nagy az önérzetem, önbizalmam is jo nagy:D, de egeszseges kereteken belul.. kepes vagyok kiallni magamert, az ido mulasaval pedig egyre kevesebb a turelmem igy ha valamiben igazsagtalansagot erzek, vagy ram nezve jatszanak kib..szosdit nem felek odalepni,kozbeszolni hogy vegyen visszabb.. Nagyon joszivu vagyok tobbnyire az osszes emberrel, de egyszer eljatszak ezt es tobbet nem leszek az. Kozeli barataimmal, csaladommal, kapcsolatban mindenfele indok nelkul a legtobbet, es a legjobbat szeretnem nekik adni. Ha bantodas er inkabb hallgatok, mert ha jol ismer az illeto biztosan tudja h engem az bant, es egyszer mondok el mindent.. utana sajnos rossz tulajdonsagom az, hogy szo nelkul egy ido utan megjatszom az illetovel ugyanazt amit velem tett.

Nem adom ki magam egy konnyen, mindig korbeleng egyfajta titokzatossag ami szamomra pozitivum es negativum is egyben.. Szarmazott mar ebbol a kapcsolataimban nem keves hatrany.. Ha akarok valamit/valakit megszerzem, es sajnos tudom is megszerzem:) Erosen szexualis beallitottsagu vagyok, de huseges tipus viszont akarva akaratlanul is flortolnek velem az emberek stilusombol adodoan es en is szeretek kicsit jatszani:)

Imadom a minosegi dolgokat mindenben. A valtozatossagot, es ha valaki bevallalos,kezdemenyezo kepes es nem fel vagy szegyenlos semmitol. :-)

21N

2018. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!