Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a jelentősége /hatása az...

Mi a jelentősége /hatása az emberre az, hogy mi a horoszkopja?

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 21:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8# Vagyok. Köszönöm, hogy lepontoztatok ... Én vagyok az egyetlen aki belinkelt egy igazi asztrofizikus :D
2017. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Elég érdekes mert nekem 2 ismerősőm is volt aki velem 1 napon született, az egyikkel 4 évig voltunk a másikkal meg 10 évig voltam munkahelyen 1 szóbábban (ő minusz 1 évvel volt fiatalabb nálam) szóval mindkettőt megismertem. Érdekes személyiségi hasonloságaink voltak.


Érdemes elolvasni elolvasni a témában és alapmű az a Dzsotir Vidja a legfontosabb indiai mű a témában. A többi az csak ugatja a témát, a bulvár meg egyenesen röhejes, de ebben benne van hogy kell értelmezni az asztrologiát és alapvető személyiségi jegyei hogy vannak.


Asztro pszichológia - A Dzsotir Vidjá az ősi indiai asztrológia tanítása:

[link]

2017. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%
Mi a feleségemmel az idősebb korosztályhoz tartozunk. Neki van olyan kolléganője, akivel egy napon születtek. (Még az évszám is stimmel.) Sokszor emlegette szörnyülködve, hogy elképzelhetetlen számára, mert annyira különböznek egymástól minden jellemvonásukban. Korábban, még Mo-on is voltak azonos horoszkópú barátnői, de senkivel sem egyezett.
2017. nov. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!