Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi ez a sok skorpió kérdés?...

Mi ez a sok skorpió kérdés? Menő csillagjegy vagy miért?

Figyelt kérdés
Vagy mi, MI ez? Írjátok le a véleményeteket.

2017. dec. 7. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Én skorpió vagyok, de ezt a kérdést csak véletlen láttam meg.
2017. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
En is az vagyok😅
2017. dec. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Oktoberi skorpió vagyok,és brutálisan perverz.;)
2017. dec. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Skorpió=nehéz természet+mocskos jó sex.
2017. dec. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Aha...
2017. dec. 8. 09:27
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

egyáltalán nem menő csillagjegy

a menő az a nyilas csillagjegy

2017. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

1. Sokan fordulnak meg itt ezo kategóriában, a legtöbbjük spirituális beállítottságú.

2. Nehéz természet - hát rögtön vakarja is az ember a fejét, ha összeakad eggyel - ebből páran itt tesznek fel róluk kérdést. Már akit érdekel az ilyesmi és tudja mi az illető csillagjegye, nem csak azt, mennyire kiállhatatlan.

3. Mocskosul könnyű beléjük zúgni, na mármost... Ő a víz jegy Nyilasa vagy Mérlegje... Roppant szexuális kisugárzással rendelkezik, csak egy teljesen más módon. Mint a hideg tűz. Mint mikor egy nyálas tiniregényben a csajszi beleszeret a rosszfiúba, akiről még a vak is látja, hogy rossz vége lesz, csak ő nem, vagy ő is, csak éppen ez nem érdekli.

Aztán itt nyafognak hogyan tartsák meg őket, meg összeillenek-e (férfi és nő egyaránt), mikor a többi jó 95% meg kifejezetten menekül előlük, és elképzelni sem tudja milyen elmebajban szenvedhet az, aki nem.


Ne értsetek félre, én bírom a Skorpiókat. Nem mindet, de többet is. Sőt, szeretek is egyet. Meg utálok is egyet. Csodálok is egyet... Túlnyomóan nincs bajom velük. Csak elmondtam az őszintét. Bocs, de nem könnyű veletek.

2017. dec. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Én is skorpió vagyok, lány. Nem tudom egyébkent. Elég nehéz természetem van, és szex sokat jár a fejemben.
2017. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Mindenkinek sokat jár a szex a fejében---
2017. dec. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Skorpió vagyok és nekem egyáltalán nem jár a fejem a szexen. Aszekszuális vagyok. Sajna ezt senki nem érti, nem képes felfogni vagy elhinni.Talán még én sem tudom elhinni,de így van. Az összes jellemzés amit itt olvastam az mind igaz. NAGGYON NEHÉZ VELEM IS, MÉG MAGAMNAK IS ROHADTUL MEGNEHEZÍTEM A SAJÁT ÉLETEMET. xD
2017. dec. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!