Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik horoszkóp...

Szerintetek melyik horoszkóp lehet ez?

Figyelt kérdés
Szőkés barna, kékes-zöld szemű fiatalos kinézetű 20-30 év közötti nő, szereti a művészetet, tanár, irodalmat, és nyelvtant tanít. Inkább alacsony, mint magas. Határozott, fontos neki, hogy kijavítsa a hibákat, de mégis szerénynek tűnik. Nagyon segítőkész, és ha az egyik diákkal valami rossz dolog történik, nagyon aggódik, próbál segíteni, amiben csak tud, és egyaránt vigasztalni. Bulizós típus, legalábbis fiatalabb korában még az volt. Nem szeret magáról adatokat megadni, nem is nagyon van fent közösségi oldalakon. A telefont többnyire telefonálásra használja, és nem csúcskategóriás. ( Vagyis nem is fontos neki, hogy az legyen ) Nagyon szereti az állatokat. Nem csak másokkal, de magával is törődik, odafigyel az egészségére, és arra, hogy megfelelően nézzen ki. Ami egyszer megtörtént vele, és rossz volt, ( pl. valaki lopott tőle, átverte ) azt nem bocsátja meg, és tesz is ellene, hogy ne forduljon elő újra. Általában nyugodt, nehéz kihozni a sodrából, de 1-szer 2-szer előfordul, ha elveszti a türelmét. Általában mosolygós, jól elbeszélget a diákokkal. Állandóan mozgásban van, szétszórt kicsit, de inkább úgy mondanám, hogy mindig siet. Tudom, ezek alapján nehéz megtippelni valaki csillagjegyét. Nekem valamiért a vízjegyek ugranak be róla ( rák, skorpió, halak )

2017. dec. 14. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
32
2017. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia, ő csupa olyan, mint én, csak idősebb. :D Vízöntő, biztos vagyok benne.
2017. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Skorpióra tippelek
2017. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb. minden tanár így viselkedik..

Legtöbb ember nem is bocsájtsa meg az átverést.

Valószínűleg ilyen korban már a felnőttek 70%a nem bulizik.

Nem olvastam még olyan horoszkópot, ami leírná, hogy: a bak csillagjegyek általában nem csinálnak facebookot.


Próbálj meg különleges tulajdonságokat írni. Ebből (legalábbis én) nem tudok meg semmit.

2017. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem szűz
2017. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!