Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ismertek bak jegyű férfit...

Ismertek bak jegyű férfit vagy volt kapcsolatotok vele?

Figyelt kérdés

Ha igen mennyire ismeri a hűséget?

(Tudom nem lehet általánosítani meg a horoszkóp, csak kíváncsi vagyok a válszokra)


2017. dec. 20. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmmel mindketten Kos jegyűek vagyunk, a párjaink Bak férfiak...Ami közös bennük, a sértődékeny, sokszor kritikus, néha nagyon lusta mindkettő. Az én párom a hűség mintaképe, az övé viszont a 3. több hónapos viszonnyal bukik le. Nevelés és más dolgok kérdése is, hogy milyen lesz egy ember. Mindenkiben fel lehet fedezni a csillagjegyére jellemző dolgokat.
2017. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én is bak vagyok (nő), illetve a férjem is.

Sok vele a gond, mert nagyon öntörvényű, makacs, viszont hűséges, nem is foglalkoztatják más nők.

Nem hinném, hogy ettől függ.

2017. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Több, mint 2 éve vagyunk együtt (én is bak vagyok).

Ahogy az előző írta, hűséges, nem foglalkoztattják más nők egyáltalán.

Néha rájön az okoskodás, ami idegesítő tud lenni, dd alapvetően jól kijövünk. Mondhatnám,a tdnyerén hordoz.

2017. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem a párom bak.

Nagyon hűséges típus, remélem mindig így is marad:))

2017. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! A férjem bak, 14 éve vagyunk együtt, ebből 10 év házasság. Amíg nem volt komoly kapcsolata, addig nagy szoknyapecér volt. Soha nem csalna meg. Ha egy bak megtalálja az igazit, élete párját, nem tágít mellőle. Negatív tulajdonságai: makacs, sértődékeny, néha diktatórikus.
2017. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az én párom is bak. Régen nagyon nagy csajozós volt és bulizós! Két szerelmi csalódás után lett ez. Hajtotta a csajokat rendesen de mindig őszinte volt mindegyikhez. Előre megmondta hogy nem akar komoly kapcsolatot. És a csajok így is belementek.


Szóval ilyen szempontból őszinte volt ugyanis elmondta hogy nem várhatnak semmi többet.


Egyébként nagyon szereti viselni ezt a macsó álarcot mint aki kőkemény és nincsenek érzései. Pedig nagy szíve van de takargatja. Érzelmeit nem fejezi ki, nehezen. De egyébként meg odabújik de nem egy lángoló típus.


Egyébként meg sokat agyal és küzd.

2018. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Annyit még hogy soha senkit nem csalt meg. És már több mint féléve együtt vagyunk. Eddig csak ilyen havi kapcsolatai voltak.
2018. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én bakom tipikusan az a pasi aki nem keresi a nők társaságát, -elvan saját magában, rejtélyes, vonzó- pont ezért keresik a nők az ő társaságát... :D -amíg nem volt kapcsolatban

Kapcsolatban hűséges teljes mértékben, igazából csak én kellek neki. És szerintem ez a legtöbb bakra érvényes, ha rátalál az igazira

2018. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!