Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen jegyű emberek illenek...

Milyen jegyű emberek illenek bele legjobban ebbe a "ma világ"ba? És szerintetek kik vannak a leginkább hátrányban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 16:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Örök elégedetlen Kos jegyű vagyok. Mindig előre, mindíg mozogni, agyalni, néha a falnak menni és jó nagyot koppani. Viszont igaz rám a célért mindent, de mindent megtettem. Elértem, amit akartam, de ez még nem elég. Nem szeretem a Kos jegyemet, nincs egy nyugodt percem, nem tudok lazítani, nem tudom megtanulni. Ha nem dolgozom, otthon fordítom fel a lakást, takarítok, még azt is amit nem kellene. Á a fenébe!!!
2010. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
szűz ikrek ezekből ismerem a legtöbbet. ezek a jegyek általában (nem mind) nyerészkedőek, élelmesek, takarékoskodók, kétszínűek és kiválóan tudnak kaméleonkodni.
2010. jún. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
És itt is egy Ikrek! :D én sem cserélnék csillagjegyet, egyszerűen imádom!! és hogy beleillek-e a mai világba? szerintem igen, legalábbis bajom nincsen vele!:D
2010. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

én is ikrek vagyok (vagyunk :D)

sztem is mienk a világ. bár azért néha idegesít a túlzott szabadságvágyam, de összességében jó :)

2010. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nyilasként nekem találták ki ezt a mai világot :)
2010. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Hátrányban azok vannak, akik mély érzelműek, megfontoltak, elhivatottak és hűségesek, mert az emberek többsége a folyton humorizáló felszínes reklámvigyor-embereket értékeli. Aki nem a "márketingre" hajt, hanem a mögöttes tartalomra, az már félelmetes, meg fapofa, meg stb. ---> A világ tényleg a felszínes majomparádénak (ikrek) áll.
2010. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
utolsóval teljesen egyetértek. Amúgy biztos ezért sem bírom az ikreket, mint ahogy ezt a világot sem.
2010. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:

már bocs, kedved utolsó, de ha te is ilyen mély érzelmű, megfontolt, vagy, akkor mért ítélsz meg ismeretlen embereket egy-egy komment alapján? mert ha azt mondod, hogy azok az Ikrek jegyűek, akiket én ismerek ilyenek és ilyenek, akkor elfogadom. mert amikor általánosságban beszélsz nem biztos, hogy minden ikrek jegyűnek jól esik az általánosítás. nem vagyunk egyformák, biztos, hogy vannak olyan (ikrek jegyű) emberek is, akik nem érzik magukat otthon ebben a világban. az meg szerintem nem igaz, hogy egy felszínes világban élünk, mert igenis vannak értékeink, és pont az a rossz, hogy vannak olyan emberek, akik CSAK a rosszat látják meg, vagy legalábbis csak ezt hangsúlyozzák és ezáltal a gyerekeik nem a szépet látják a világban, hanem a csúfságot, az árnyékos oldalt. mert nézd meg!! vannak erdőink, vannak csodálatos városaink, amikben tovább él a múlt, vannak ugyan elnyomottan és rosszul élők, de nem segítenek nekik?? hány és hány ilyen szervezet van, akik ezzel foglalkoznak? nem tudom megszámolni a két kezemen.


csodálatos a világ, csak meg kell látni!!

2010. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés... szerintem egyik jegy sem kifejezetten hátrányos.

De azért akik feltalálják magukat: oroszlán, ikrek.

De persze minden jegy szülötte között vannak kiemelkedő és hátrált személyek is.

2010. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

utolsó előtti.. én eddig akárhány embert nem bírtam és irritált, az iker volt. ezért mondtam, hogy nem bírom az ikreket.. Gondolom, ha valaki színtúgy így van, hogy nem bír valakit és kiderül róla, hogy mittomén mérleg,megint van egy másik ember akitől szintén kész van, és megint, és mind mérleg, akkor.. érted.. ÁLTALÁNOSSÁGBAN van a személyiségükben valami, ami mindegyikben irritál.. ezért általánosítok.

üdv.

2010. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!