Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » KOS türelmetlenség VS IKREK...

KOS türelmetlenség VS IKREK racionalitás?

Figyelt kérdés
Kezd bontakozni köztünk valami. Én a KOS temperamentumommal nem szeretném megijeszteni. A türelmetlenségünk is legendás:-D Légyszi adjatok tippeket az IKREK ffi meghódításához:-)29N
2010. jún. 4. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Kos vagyok volt párom Ikrek volt. Négy évig működött.Ő egy higgadt férfi volt, majd lesz valahogy természettel. Na ezt nem toleráltam.A harcos Kos, egy állóvízzel?
2010. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Kosban is van épp elég racionalitás és ez eleve imponál az Ikreknek.Légy nagyon igényes és törekvő.Nem hinném,hogy türelmetlenséggel el lehet ijeszteni,inkább az akasztja ki az Ikreket,ha valaki lassú vagy bátortalan.


Vagy:Vegyél valami nagyon csini ruhát,cipőt és áradozz neki arról,hogy ezek márkás cuccok és nagyon sokba kerültek,dicsekedj,fényezd magad és csodálni fog.

2010. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
...ennyire felszines lenne az IKREK!? Engem ezzel max. kiábrándítana valaki,ha a ruhamárkájával és árával villogna....
2010. jún. 4. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Úristen de hülyék vagytok.
2010. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És még az alkoholra mondják,hogy szétszakítja a családokat:)
2010. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát,sajnos igen,kissé felszínes.De lehet hogy nálam ez a meglátás az Ikrekről abból adódik,hogy könnyebb őket az eszükön ,mint az érzéseiken keresztül meghódítani.És úgyláto,a külsőségek is fontosabbak nekik,mint a Kosoknak.De én most csak abból indulok ki,amit ilyen csillagjegyű ismerőseim körében tapasztaltam.
2010. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van ebben,köszönöm.
2010. jún. 4. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ikrek vagyok:D A volt barátom is ikrek volt.Náluk nem a külső annyira hanem inkább az hogy légy humoros vidám jókedvű.Bár azért a küldő is biztos közre játszik.Ne légy lassú,ne légy bizonytalan, mert ezek igazán kitudják őket akasztani(tapasztalat:)) [link] remélem segítettem=)
2010. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!