Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberben fog valaki...

Szeptemberben fog valaki szülni? Melyik kórházban? Mit éreztek most? Türelmetlenség, félelem, kíváncsiság?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.Oroshazan szulok,szept 21.vagyok kiirva.Egyreszt turelmetlen vagyok,hogy telne gyorsabban az ido,mar nagyon szeretnem latni a kisfiamat.Picit felek is,de a negativ gondolatokat elhessegetem magamtol.Bizom benne hogy minden rendben lesz.

Nincs meg teljesen osszekeszitve a baba ruhaja,se az en korhazi cuccom.Kozben nagytakaritas,ablakpucolas,fuggonymosas,mindent rendben akarok tudni mire meglesz a pici.


3 gyerekes,pocakos.

Szep,konnyu szulest,jo babazast.

2010. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember 24.Saújhely.Kicsit félek,amúgy semmit.Nem is akarom csak ezen jártatni az agyam,mert akkor ráparázok:-).Rengeteg programom van, a vizsgálatokról nem is beszélve.Te hogy viseled???
2010. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szeptember 25.Jahn Ferenc dél pesti kórház(Budapest)

valószínű indított szülésem lesz.Negyedik baba.

Nincs időm türelmetlenkedni és idegeskedni,mert itt a három gyerkőcöm akik lefoglalnak és jövőhéten Egyiptomba megyünk egy hétre.Még a repüléstől sem félek így terhesen.A szüléstől nem félek végigcsináltam már háromszor:)Kíváncsiság viszont van,hogy fog kinézni?Kire fog hasonlítani?Stb...

2010. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeptember 22., Kecskeméten fogok szülni.Első baba, és kislány.Kíváncsiság az van, félelem még nem annyira.Szándékosan nem olvasom mások szülés történeteit, mert nálam úgyis minden máshogy lesz.Úgy döntöttem, előre nem stresszelem magam.Ott fog eldőlni minden, és igazából nem is tudom, mitől kéne félnem.Nagyon lassúnak érzem a hátralévő időt, alig vártam aug. 1-jét is, és az is olyan nehezen jött el.Vánszorognak a napok.Nagyon szeretném már babusgatni.De egyelőre lefoglalom magam, még a gyerekszoba sincs kész teljesen.
2010. aug. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!