Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos csillagjegy, oroszlán...

Kos csillagjegy, oroszlán aszcendens?

Figyelt kérdés

1 éves kisfiammal, jól bedupláztam :) Én nyilas vagyok. Ennyi dudást egy csárdában? :)

Hol olvashatnék részletes elemzést? Vagy van valakinek személyes tapasztalata?


2010. jún. 4. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A párom dettó ugyan ez. Szóval nekem személyes tapasztalatom van, olvastam is már róla sőt ki is nyomtattam egy elemzést ami nagyon ráillő volt,de már nem emlékszem hol,de keresem...

Hát nem könnyű eset az tény:)! Kérdezz csak.

2010. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is kos vagyok oroszlán aszcendenssel,de így nem írnék jellemzést magamról :D ha van valami kérdés én is szívesen válaszolok :)
2010. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Találtam aszcendensre vonatkozólag egy jó elemzést:

[link]

itt a sajátom is rám illik,csak sokat ír a külsőségekrőé.de amugy jó.:) Első voltam még keresgetek...

2010. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy válaszoltatok.


Igazából, hogy nagyon-nagyon akaratos és néha hisztis (bár ez életkori sajátosság is), ezt már tudom :-)

Arra lennék kiváncsi, hogy mi az ami valóban érdekli majd az életben, merre érdemes majd őt terelgetni. Illetve a sport, hogy melyik passzolna neki leginkább, ami leköti tovább mint 10 perc :-) és ki is fárasztja, és persze szereti. Tudom ez mindenkinél más, de mi a Ti tapasztalatotok? Ilyesmi érdekelne, meg úgy általában a személyiségük. Köszi.

2010. jún. 7. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!