Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

A kos csillagjegy melyik horoszkópokkal szimpatizál?

Kivel lehet legjobb a kapcsolata,barátság....stb

Keress kérdéseket hasonló témában: kos

jan. 12. 23:44  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szia! Tapasztalatokat mondok:)
Nekem a legjobb barátnőm Nyilas, de jóban vagyok a másik kossal és mérleggel is. Régebben vízöntő volt a legjobb de a távolság picit szakadék most köztünk.

Szerelem: még nem volt, de úgy vettem észre hogy szinte csak vízöntő fiúk tetszenek. Azaz eddig legalábbis.:)
Ne haragudj hogy nem "szakvélemény", de van egy pár oldal ahol van kifejezetten ilyen "kereső" :) jó éjszakát!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 12. 23:49 Privát üzenet
Anyám kos és vízöntőkkel, mérlegekkel spanol.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jan. 13. 09:58 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Leírnád, mit értesz ez alatt? "melyik horoszkópokkal szimpatizál?"
Nincs 'melyik', mert mindenkinek csak egy van - HA van.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jan. 15. 21:58 Privát üzenet
Így van, a levegő jegyűekkel értik leginkább meg egymást, különösen a Vízöntőkkel.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jan. 16. 10:26 Privát üzenet
Én kos, a párom is és a legjobb barátom is nyilasok voltak.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jan. 21. 13:36 Privát üzenet
Én kos vagyok, bár nem tartom magam tipikus kosnak. A legfontosabb emberi kapcsolataim mind mérlegek voltak, bár mérleg barátnőm még nem volt. Ez nem azt jelenti, hogy a mérlegek illenek a leginkább hozzám, mert eddig az összes mérleg az életemben inkább olyan volt mint egy nyilas. Borzasztó hiúk, egocentrikusak, hisztisek és a mérhetetlen szereplési vágy is azonnal szembetűnik, bár nagyobb az akaraterejük. Bika és rákok voltak lányok terén az életemben, akik kicsit jobban is hasonlítottak a csillagjegyükre. Nem volt jó, de nem ezért. Alapvetően nekem tetszene egy lányban a bika alkat. Akikkel nem jött össze, de odáig voltam, azok meg skorpiók és nyilasok. Azt vettem észre, hogy akikre a leginkább illik a csillagjegyük azok pont ezek, meg az ikrek. Szokták is mondani, hogy elsőre nagyon fel tudja kelteni a skorpió, meg a nyilas a kosok figyelmét, de nem sok jóval kecsegtet a jövőjük. A nyilasok szerintem mind egyformák és az egyik legrosszabb természet tud lenni az ikrek mellett. A skorpió az meg kedvességbe bujtatott femme fatale. Velük kell a legjobban vigyázni. Elsőre egy rák is tetszetős lehetne egy lányban, de azok már túl szentimentálisak és háttérbe szorítják a logikát. Nem adok amúgy sokat a horoszkópra, de néha azért tényleg jobban ráillik az emberre a saját jegye, mert ugye alapvetően az összesben van olyan tulajdonság amiben magunkra ismerhetünk. De a csillagokhoz nincs köze szerintem, de az emberek éves ciklusához és a fogantatáshoz lehet köze. A világon mindenhol ugyan akkor fogannak a legtöbben és legkevesebben az adott hónapokban. Vagy más példában szemléltetve ezt. A kosok vannak a legkevesebben, ők ugye nyár derekán fogannak, amikor a legmelegebb van. A túl nagy hőmérséklet csökkenti a spermiumok állapotát. Viszont az amelyik ilyenkor is célba ér az lehet kicsit energikusabb és keményebb. Ezért lehet, hogy a kosok is gyakran hasonlóak.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 24. 16:08 Privát üzenet
A párom kos én pedig skorpió vagyok. Igaz sokat csipkelődünk és bosszantjuk egymást, de nála gondoskodóbb férfit még sosem találtam. Nekem pedig erre van szükségem. Uh kifejezetten stabil párost alkotunk.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jan. 27. 03:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tényleg van olyan ember, aki a horoszkóp alapján dönti el, hogy kivel jön össze?
Skorpió aszcendessel rendelkező bak nőnek mik a "jellemzői"?
Oroszlán+oroszlán kapcsolatnak mennyi az esélye?
Rák fiú és ikrek lány, van járható út?
Nő: halak csillagjegy, oroszlán aszcendenssel, férfi: oroszlán, bika aszcendenssel. Mennyire működhet ez a páros?
Horoszkópokkal kapcsolatos könyveket tudnátok ajánlani?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu