Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A kos csillagjegy melyik...

A kos csillagjegy melyik horoszkópokkal szimpatizál?

Figyelt kérdés
Kivel lehet legjobb a kapcsolata,barátság....stb

2018. jan. 12. 23:44
 1/7 anonim válasza:
51%

Szia! Tapasztalatokat mondok:)

Nekem a legjobb barátnőm Nyilas, de jóban vagyok a másik kossal és mérleggel is. Régebben vízöntő volt a legjobb de a távolság picit szakadék most köztünk.


Szerelem: még nem volt, de úgy vettem észre hogy szinte csak vízöntő fiúk tetszenek. Azaz eddig legalábbis.:)

Ne haragudj hogy nem "szakvélemény", de van egy pár oldal ahol van kifejezetten ilyen "kereső" :) jó éjszakát!

2018. jan. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Anyám kos és vízöntőkkel, mérlegekkel spanol.
2018. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Leírnád, mit értesz ez alatt? "melyik horoszkópokkal szimpatizál?"

Nincs 'melyik', mert mindenkinek csak egy van - HA van.

2018. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Így van, a levegő jegyűekkel értik leginkább meg egymást, különösen a Vízöntőkkel.
2018. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kos, a párom is és a legjobb barátom is nyilasok voltak.
2018. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kos vagyok, bár nem tartom magam tipikus kosnak. A legfontosabb emberi kapcsolataim mind mérlegek voltak, bár mérleg barátnőm még nem volt. Ez nem azt jelenti, hogy a mérlegek illenek a leginkább hozzám, mert eddig az összes mérleg az életemben inkább olyan volt mint egy nyilas. Borzasztó hiúk, egocentrikusak, hisztisek és a mérhetetlen szereplési vágy is azonnal szembetűnik, bár nagyobb az akaraterejük. Bika és rákok voltak lányok terén az életemben, akik kicsit jobban is hasonlítottak a csillagjegyükre. Nem volt jó, de nem ezért. Alapvetően nekem tetszene egy lányban a bika alkat. Akikkel nem jött össze, de odáig voltam, azok meg skorpiók és nyilasok. Azt vettem észre, hogy akikre a leginkább illik a csillagjegyük azok pont ezek, meg az ikrek. Szokták is mondani, hogy elsőre nagyon fel tudja kelteni a skorpió, meg a nyilas a kosok figyelmét, de nem sok jóval kecsegtet a jövőjük. A nyilasok szerintem mind egyformák és az egyik legrosszabb természet tud lenni az ikrek mellett. A skorpió az meg kedvességbe bujtatott femme fatale. Velük kell a legjobban vigyázni. Elsőre egy rák is tetszetős lehetne egy lányban, de azok már túl szentimentálisak és háttérbe szorítják a logikát. Nem adok amúgy sokat a horoszkópra, de néha azért tényleg jobban ráillik az emberre a saját jegye, mert ugye alapvetően az összesben van olyan tulajdonság amiben magunkra ismerhetünk. De a csillagokhoz nincs köze szerintem, de az emberek éves ciklusához és a fogantatáshoz lehet köze. A világon mindenhol ugyan akkor fogannak a legtöbben és legkevesebben az adott hónapokban. Vagy más példában szemléltetve ezt. A kosok vannak a legkevesebben, ők ugye nyár derekán fogannak, amikor a legmelegebb van. A túl nagy hőmérséklet csökkenti a spermiumok állapotát. Viszont az amelyik ilyenkor is célba ér az lehet kicsit energikusabb és keményebb. Ezért lehet, hogy a kosok is gyakran hasonlóak.
2018. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
A párom kos én pedig skorpió vagyok. Igaz sokat csipkelődünk és bosszantjuk egymást, de nála gondoskodóbb férfit még sosem találtam. Nekem pedig erre van szükségem. Uh kifejezetten stabil párost alkotunk.
2018. jan. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!