Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Valaki írna az ikrek horoszkóp...

Valaki írna az ikrek horoszkópról?

Figyelt kérdés

Például mi jellemző rájuk

Milyen téren tehetségesek

Stb

A válaszokat előre is nagyon köszönöm



2018. jan. 19. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SZücsöm ***** válasza:
82%
Jellemző rájuk hogy Május 21. és Június 21. e között születnek meg. Más ezenkívül nem kapcsolódik hozzájuk.
2018. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szia.

A báttyám ikrek,ha szeretnél kérdezni írhatsz privátban és szívesen válaszolok.:)

2018. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én magam ikrek vagyok s van egy pár jellemzőm.ha érdekel kérdezz s én válaszolok.
2018. jan. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anyukam nagyon nagyon szelsoseges ikrek, nem tudom mi lehet az aszcendense de nagyon nehezen viselhető személyiség az ikrekség "legrosszabb" tulajdonságait képviseli.

-Mindent de mindent azt hiszi jobban tud, és ahogy sok helyen írják felületesen jártasak ezek a jegyek a témában de megvannak róla győződve hogy az ugy jo, még annak ellenére is ha Te a szakmában dolgoztál évekig stb. NEM LEHET MEGMAGYARÁZNI NEKI SEMMIT.

-Szitja a veszekedéseket, ha nyugodt körülmények vannak itthon talál valami kis apró szxrt amibe beleköthet és ha bárki a házban felveszi vele a párbeszédet addig addig csűri csavarja a szavakat míg fel nem idegel.

Ilyenkor inkább észre sem vesszük a zsörtölődését..

-Rühelli a házimunkát, megcsinálja ugy ahogy(inkább ne csinalna meg) de elégedettebb ha MÁS csinálja meg ezt a részt :-D

-A kettőség egy az egybe benne is megtalálható egyik pillanatba elküld a fenébe (és te el is mész) félóra múlva már hol vagy miért mentél el?

Utolsó sorban nagyon nagy színészek akik tipikus ikrek! :-)


Nekem az aszcendensem ikrek illetve áll pár bolygom ebben a jegyben de "szerencsére" azt vettem észre hogy rajtam a pozitivabb iranyba hajlo "irkek tulajdonságok" érvényesülnek... A többi jegyem illetve én magam is próbálok mindig csiszolni magamon! :-)

21/N

2018. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Én ikrek vagyok. és azt leszámítva, hogy "azt hiszi, mindenkinél mindent jobban tud", a többi igaz rám. :( Bár én belülről nem így élem meg. De a környezetem nehezen bír velem. És az is mennyire igaz, hogy ha nincs feszkó, akkor majd én generálok. Mert anélkül unatkozom.

Örülök, hogy olvastam a hozzászólásodat, ezentúl majd jobban odafigyelek erre.


Szerintem az ikrek a művészetek terén tehetséges. Én szívem szerint könyvet írnék. Mindig sok mondanivalóm van, amit valamilyen formában megosztanék másokkal.

2018. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ikrek nö vagyok. Hatranyom, amit fent mar leirtak. Röviden: egy elviselhetetlen hisztis pi...a vagyok. Nem birom a monotonitast, abban nincs uj informacio, az elet rövid, az inger vegtelen, semmi nem fekete es feher. Nincs idö egy dologban elmerülni, azt meghagyjuk Einsteinnek, ezert gondolnak minket felületesnek. Elönyöm a tudasszomj, nagyon gyorsan tanulok, az informaciokat rendszerezem, keresem es megtalalom az összefüggeseket...(szemely szerint ezt sokkal hazsnosabbnak latom, mint egy dologban elmerülni, de masok ezt felületesnek erzik) Nagyon empatikus vagyok, mindenkit megertek, pofan is ver az elet mindig, de azert en tovabbra is segitek. Mindent kianalizalok, meg az erzelmeket is. Halälos...Allitolag van humorom, nagyon könnyen ismerkedem, de sajnos hamar raunok mindenre es mindenkire. Ezert keves igazi baratom van. Nagyon keves emberben bizom, gyakorlatilag senkiben. Fontos a szellemi kihivas, felelmem, hogy elbutulok. Mindenkire felnezek, aki többet tud nalam, akitöl lehet tanulni, a rang nem jelent nekem semmit. Söt tudas nelkül inkabb szanalmasnak erzem, es nem tudom az ilyen embert tisztelni. Ami többnyire ram van irva, es egy munkahelyen ez ugye nem szerencses. Nagyon rövidnek tartom az eletet, egyszerre 100 dolgot csinalok, hogy erezzem, hogy elek. En is nagy szinesz vagyok. Mint fent mar irtak, nem hazugsagbol, jatekbol. Bunko, kegyetlen hisztis nember es Terez Anya vagyok egy szemelyben. Sokszor vagyok egyedül is, szüksegem van ra. Mindent egybevetve nagyon megosztom az embereket. Ugy veszem eszre, hogy senkinek nem vagyok közömbös. Utalnak vagy szeretnek. Sokaig bantott ez. Meg akartam felelni. Elhittem, hogy rossz amit csinalok. Tiszta depis voltam. Mar nem erdekel. Nem akarok megfelelni. Ez vagyok, aki veszi a faradsagot es megismer, többniyre megkedvel. Aki elsö benyomasra itel, annak bebizonyitom, hogy igaza van ;) Az ikrek szervezöi munkaban jo, jol kezben tartja dolgokat, remek problemamegoldo,kaoszbol rendszert csinal, amit kesöbb nem tart be, rengeteg informaciot tart fejben, nagyon tajekozott. De a mernökök, orvosok, nem belölünk kerülnek ki. Az mar felelösseg, es alapos tudast igenyel. Hozzam ne nyuljon egy ikrek agysebesz! Nos ez vagyok en. A parom is ikrek...hmm, ö ferfiban könnyebb eset, de nyugodtnak nem mondanam az eletünket. :D
2018. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!