Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Általánosságban kedvelitek a...

Általánosságban kedvelitek a szűz jegyű embereket?

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 12:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kedvelem. Én is az vagyok és a párom is. Na most ezt képzeld el :D Én takarítok ezerrel,mert húú hajszál van a földön,akkor retek van 😀 Időre főzök.Az idő a minden. Megszállottan a pontosságra törekszem.Mindent precízen,tökéletesre...Aníg ez nem megy,addig újra és újra nekifutok. Magammal szemben vagyok a legkritikusabb. De másokat sem kimélek. Ami magammal szemben az elvárás,azt másoktól is elvárom.Tudom,agyrém,de ha én energiát fektetek valamibe,akkor nem tűröm,hogy más belesz@rjon.Folyamatosan előre tervezek,egy cél több variációval,de egy végkimenethez.Mindig mindent számolok(ezt nem tudom miért) 😀 Boltban a polcokon ha kupi van és pont azon a részen keresek valamit,megigazgatom,hogy szép legyen . A tisztaság...állandóan kezet mosok,a fertőtlenítőszereket gyártók,forgalmazók belőlem élnek.☺ Emberekkel bizalmatlan vagyok,de ha valakit megkedvelek,akkor érte bármit. A bizalmamat egy alkalommal lehet csak eljátszani,aztán részemről vége. Nem tolerálom a sumákságot és a hazudozást. Ha a hátam mögött dumál valaki és a visszajut hozzám,akkor elé állok és kíméletlenül rákérdezek,számon kérem. Alapjában szeretem az ismeretlen embereket,de csak azokat,akik első pillanatban szimpatikusnak tűnnek.Többiekkel nem foglalkozom,hiába csalhat az első benyomás. Párom,aki szintén szűz... Amikor megismerkedtünk,ő volt a kupleráj király. Ruhák szétdobálva,kupi,időre szinte soha és sehova...Azóta már zavarja a rendetlenség,bár alkalmanként még a ruháit szedegetem a kanapéról,miután hazaér a munkábol és szerintem lerobban a ruha róla 😀 Az a legdurvább,hogy ha elmegyünk szüleinkhez és ha nem látják,elkezdjük pl.az asztalon levő dolgokat rakosgatni.(egymás mellé,rendezetten) 😁 Tavaly pl.itthon pókhálózás közben nem tetszett a fal,mert pfuh,elszaladtunk festékért és a hétvégi pihenő alatt kifestettük a lakást. Vannak rohadt lusta pillanataink,akkor egész napos fekvés,alvás,tv nézés. És a mosogatóban gyűkik a csetres,de a lustaság győz. Ilyen kb.évente max.2-szer van ☺
2018. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Tudom,agyrém,de ha én energiát fektetek valamibe,akkor nem tűröm,hogy más belesz@rjon."


Épp ez a lényeg! A másik ember nem szarja le a munkádat, csak nincs kedve felugrani, ha mondjuk éppen pihen és rohanni megvalósítani egy olyan dolgot, ami talán csak számodra fontos.

2018. okt. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én arra értettem,ha valamit megcsinálok pl.rendbe teszem a házat,minden áll mint Katiba a gyerek és erre sz@rik a jóember,szétdobál mindent,koszos cipővel végigmássza az összes létező járható felületet stb... Azt nem várom el senkitől,hogy lusta mint a dög és megmozduljon,mert én arra kértem. Persze viszont is így szokott lenni,annyit adok csak,amennyit kapok. ☺
2018. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Van aki nyugisabb, van aki pörgősebb.


A "lusta, mint a dög" jelző használata, azért "enyhe" túlzás is lehet, egy adott helyzetben... :))

2018. okt. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyébként, én pl. szívesen segítek bármiben, ha megkérnek rá. Csak az ellen lázad minden sejtem, ha rögtön parancsba adnak nekem valamit... :)
2018. okt. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Persze ,tiszta sor,ha parancsba adják,akkor az nekem sem tetszik 😀 Tudok is lázadni.De ha valami hetek óta megvan beszélve és az ágyon fekvés,telefonon játszás a legfontosabb,annak ellenére,hogy kérem szépen(mert be volt tervezve),célozgatok,majd kérem kicsit ingerültebben....Az már bosszantó. Meg pl.kiszolgálok én bárkit,nem érdekel,de ha már a "valaki"éhes és arra lusta,hogy a konyhába kimenjen,hát akkor haljon éhen . ☺ De azt sem szeretem,ha egy egész napos házkörüli munkát elvállal kettőnk nevében a szülőknél és ő feladja 2 óra múlva én meg szszülőknél Nah,há ezért vagyok házsártos hülye szűz ☺
2018. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szóval ő feldja én meg sz*phatok egyedül 😂
2018. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, egy ponton túl már idegesítő az, ha valakit egyfolytában ki kell szolgálni. :)
2018. dec. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Két közvetlen kolleganőm volt, azt hittem jól kijövök velük.Az egyik hátba szúrt.Fogalmam se volt, hogy problémája van velem, nem szólt, nem beszéltük meg, rögtön a főnökhöz rohant... panaszkodni.

A másikkal tényleg bizalmas ,jó viszonyban voltunk.De ő meg eltítkolta, hogy le akar számolni és az ország másik felébe költözik az expárjához, akire amúgy mindig panaszkodott...Leesett az állam, mikor megtudtam, elmegy, rosszul érintett,mert kedveltem..

Szóval,én nagyot csalódtam bennük.

2018. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!