Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudnátok olyan embert ajánlani...

Tudnátok olyan embert ajánlani aki készít párkapcsolati elemzést?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok elsősorban aki megbízható, nem kókler.. A legjobb lenne ha olyan lenne akivel kapcsolatban van tapasztalatotok.
2018. febr. 6. 07:21
 1/9 komtom válasza:
50%
én még horoszkópos ismivel csináltattam, de úgy néz ki, hogy 4 elem van, ha te föld elem vagy, akkor ajánlatos föld elemeset keresned. pl tűz üti a vízes eleműt.
2018. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ezt tudom de ez nagyon csak a felszín a napjegy nem elég. A többi jegy helyzete, bolygók házak is számítanak. Egyébként földjegyű vagyok és a párom is. De nem csak ezen múlik. Es ezért akarok egy nagyon részleteset :)
2018. febr. 6. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Na figyu. Itt a rezsletes elemzesem. Nincs semmilyen abrakadabra, Nincs boszorkanysag,nincs varazslat,nincsenek demonok, es kepzeld,nincs foldon tuli elet se, nem tudod kartyakbol megjosolni a jovot,nem tudsz belole semmit elemwzni mert rohadtul veletlenszeruen forgatod oket.Ha elfelejted ezeket a baromsagokat akkor talan talalsz normalis palit.
2018. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Figyelj minek írsz ide ha téged ez nem érdekel, nem hiszel benne.


Nem azt kérdeztem hogy ki mit hisz el. De köszi

2018. febr. 6. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

Párt választani idegen tanácsával akarsz?

Meglévő esetleges kapcsolatod idegen bírálja felül?

Hol marad ebből az üzletből a sokat várt és emlegetett szerelem?

2018. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Édes istenem. :D


Van párom és jól megvagyunk köszönöm szépen. Nem ez alapján választok párt. Istenem.. ez csak kíváncsiság. Mert érdekel. De még mindig nem értem hogy azok akik leszólni járnak ide és nem érdekli őket azok minek pazarolnak erre energiát.

2018. febr. 6. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:

A 'párkapcsolati elemzőtől' akarod megtudni, hohy jól, avagy rosszul választottál?

Ha jól kijöttök egymással, minek elemző, ha pedig nem, akkor MÁR minek?

Csupán kiváncsiságból kérdezetem.

2018. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mert talán kíváncsi vagyok és érdekel hogy mit hoznak ki belőle. Neked nincs semmiféle hobbid?


Miért kell ebbe belelátni dolgokat? De most tényleg miért fáj ez másnak?

2018. febr. 8. 06:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Fordulj grafológushoz.Grafológiai Intézet Budapest, vagy Országos Írásszakértő Intézet Eger.Vagy keress hozzád közel lakó grafológust, akinek megvan a felsőfokú oklevele minimum.Ne asztrológushoz!
2018. febr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!