Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő, oroszlán férfi párkapc...

Rák nő, oroszlán férfi párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Működhet hosszútávon?


UI: csak olyanok válaszoljanak, akik képesek ezt komolyan veni


2018. febr. 10. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor, ha mindkét fél benne van ebben a horoszkóp-dologban.
2018. febr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelen. 52 éve ismerem a feleségem. Nem hinném, hogy a horoszkópnak ebben bármi szerepe lenne. Többet számít a türelem, az elnézés, amikor az ember elfogadja, hogy a partnere akarhat/szerethet mást is, nem kell az ízlésnek teljesen ugyanolyannak lenni. Talán az alapvető emberi értékek tekintetében kell egyezni és segíteni kell abban, hogy a másik minél jobban kiteljesíthesse saját képességeit.
2018. febr. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Csapnivaló kapcsolat, mert a rák nő a papucs típust bírja, az oroszlán meg nem egy papucs. A rák szeret dirigálni, vagy ha nem is dirigálni, de hisztizik és durcázik, ha nem úgy történnek otthon a dolgok, ahogy ő azt elképzeli. Ha ehhez nem talál egy papucsot, hanem egy akaratosabb társa van, akkor az csak úgy működik, hogy ő maga járt már pórul párszor a korábbi életében, és annak érdekében, hogy a párja ne hagyja faképnél, inkább befogja a száját és megalkuszik, úgy tesz, mintha minden jó lenne neki is. De ez tényleg csak akkor megy neki, ha már szenvedett eleget és meg bírja magát tartóztatni az uralkodástól.
2018. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár ez nem "kapcsolat" de nekem anyám rák, én oroszlán vagyok.

#3-as válasza tökéletesen fedi a mi helyzetünket is, egyszerűen falnak megyek tőle pár óra után.

2018. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt tipikus oroszlánnal kapcsolatom, nem tipikus rakkent.

Engem eluldpzott az állandó feltekenykedesevel, iranyitasmaniajaval, ha már valamit nem jelentettem be neki ment az ordibalas.... én meg termeszetesen nem fogtam be a számát... a szex jo volt.. az ő elmondása szerint pedig velem az eddigi legjobb nézőpont kérdése...

Volt sok közös dolog bennünk a jó kajak, hiusag:-D, optimizmus.. de a feltekenyseggel és azzal hogy aranykalitkaba akart zárni sokat nem bírtam kezdeni....

Azóta bika férfi akivel úgy néz ki mindig is ő kellett volna nekem....!

2018. febr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!