Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire gyakori, hogy valakin...

Mennyire gyakori, hogy valakinek ugyanaz a horoszkópja és az aszcendense?

Figyelt kérdés

És ez mit jelent? Hogy duplán igazak rá a(z általános) horoszkópban leírtak?

Nekem mindkettő Ikrek, de úgy érzem, hogy kb. a fél horoszkóp nem jellemző rám :)


2018. febr. 19. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Mivel tizenkét csillagjegy van, ezért az esély egy, a tizenkettőhöz.


Elvileg azt jelenti, hogy a jegyre jellemző tulajdonságok még erőteljesebben jellemzik a személyiséget, esetleg elmélyülnek annak negatív aspektusai.


Én egy szűz jegyű és aszcendensű emberrel élek együtt és nem mindig könnyű vele az élet.

2018. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem csak napjegy es aszcendens van, van meg ott tobb is,szepen elemezd ki a szuletesi datumodat, vannak erre helyek es modszerek.


Maga a jegy, ennel joval tobbet mondd. Maga a helyzeted, az allaspontod jelenleg az ikrekben van, ezt elmagyarazni hosszu lenne, de semmi negativ vagy pozitiv nem szarmazik ebbol, ez inkabb egy jo dolog, orulj neki.

2018. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden csillagjegy esetén 12 féle napjegy-asc kombináció létezik, összesen pedig 144, csak erre a kettőre nézve. Ennél persze több jellemző van, szóval ez csak egy kis része a dolognak.
2018. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként ha jól tudom, az ascendens 2 óránként vált jegyet, vagyis egy nap lefedi a 12 féle kombinációt egy jegyre.
2018. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!