Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Talán mégis van értelme a...

Talán mégis van értelme a horoszkópnak?

Figyelt kérdés

Elnézést a kérdés címéért, de más ötletem nincs. :) Abszolút szkeptikus beállítottságú férfi vagyok. Soha nem hittem semmiféle ezotérikus blablában.

Egy szakítás után megnéztem párhoroszkópban, hogy hogyan illettem össze párommal, és leesett az állam. Teljes egészében leírja, hogy min megy tönkre a kapcsolat köztük. Mondanom se kell... Teljesen igaz ránk is.

Párom mindig azt mondta, mikor én vitázni készültem valamin, hogy "hagyjuk, ne pont most". Egy ideig bírtam, de utána kijött belőlem minden. :)

Én szűz vagyok, ő pedig mérleg. Mondanom sem kell, szerintem ő még életében nem olvasott horoszpot, annyira ellenére van.

Össze vagyok kicsit zavarodva, mert kb. minden igaz rám és rá. Sima horoszkópban is.

De miért? Nekem senki se mondja, hogy a bolygók állása miatt, vagy valami felsőbb erő miatt, mert meghülyülök. :D


2010. jún. 11. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha kézzelfogható bizonyíték van a csillagjegyetekre, akkor milyen magyarázatot vársz? Pont nálatok áttolták a Jupitert a földönkivüliek , ezért lehet benn vmi. Vagy Mari néni a szomszédban babalevest főzött. Hát ezért. sokan nem fogadják el, de az asztrológia nem humbukk. Évszázadokon keresztül alakult, fejlődött. A napi/heti/havi "minden emberre vonatkozó" horoszkóp nem asztrológia!
2010. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Annyi értelme van, hogy az általános jegyjellemzések hosszú megfigyelő munka eredményei, és valóban vannak hasonló jegyek az egy csillagjegyhez tartozókban. Viszonylag jól sikerült mára a jellemzések kidolgozása, de nem törvényszerű. Olyan mint bármely más sztereotípia: ideig-óráig tartható, de nem mindig, mindenre alkalmazható
2010. jún. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

akkor gondold el mekkora ledöbbenés lenne ha egy igazi asztrológussal beszélné, aki pontosan felállított radixok alapján mondana pár szót rólad illetve a kapcsolatotokról.

Eleinte én sem hittem benne, de egyik barátnőm rábeszélt, hogy csak a vicc kedvéért menjek el egy nagyon jó asztrológushoz. Hát köbö leesett az állam. Életemben akkor találkoztunk először, de a horoszkópomból elmondott mindent! És nem csak ilyen átlalános dolgokat, hanem pl évre, hónapra pontosan megmondta, hogy apum mikor költözött el, mikor kaptam valami nagyobb kitüntetést a suliban és ilyenek. Olyandolgokat mondott, amit még a legjobb barátnőim sem tudtak rólam, sőt a páromat is olyan precízen lejellemezte az én horimból, hogy leesett az állam!


Szóval én abszolút hiszek benne :)


23/L

2010. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen a párkapcsolati konfliktusok is kivédhetők, ha ismerjük magunkat.Ez önismereti módszer.

Inkább megelőzésre kéne használni.

2010. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"akkor gondold el mekkora ledöbbenés lenne ha egy igazi asztrológussal beszélné, aki pontosan felállított radixok alapján mondana pár szót rólad illetve a kapcsolatotokról. "


Na hát velem pont ez történt.Nem napi előrejelzés,hanem egy teljes azstrolgiai elemzés volt és MINDENT elmondtak rólam,olyan konkrét dolgokat amiket nem tudhatott az illető (tudta ,hogy a szépségiparban dolgozom,hogy milyen problémáim vannak,stb) ,semmiféle csúsztatást nem " jókedvü,magabiztos..kivéve ha nem" ,cska konkrétumokat.

Ledöbbentett.

2010. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megadnátok ennek a horoszkóp készítőnek az elérhetőségeit? (Emailben)
2010. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én személyesen csináltattam egyszer,ingyen volt rá lehetőségem cska ezért.. 3 éve volt,ugyhogy fogalmam sincs sajna a nevéről
2010. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos tahó vagyok, de eddig bármilyen horoszkópot olvastam, legalább fele igaz volt rám. Így nem nehéz 80-90%-os egyezéseket elérni, ha egyébként évszakfüggő eltérések lehetnek (nem is annyira a születés időpontja, hanem az 0-2 éves kor fontossága miatt), vagy amire még nem gondolunk. Így aztán én vagyok az az ember, aki elhiszi a horoszkópot, de hülyeségnek tartja. :) Emellett nem tagadom, létezhet olyan elemző, akinek a jellemzése nem igaz rám, ha hazudok a születési dátumomról, és színigaz, ha a valódit mondom...
2010. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt a párhoroszkópot melyik weboldalon nézted?
2010. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha az asztrologus pontosan konkrét dolgokat mondott ,lehet nemm vetted észre és elöre kikérdezett.Nagyvonalakban lehet igaszság benne,de ehez hozzájön a jellem és még nagyon sok külsö tényező.Gondoljunk bele abba pl,egy osztályban jár 35 gyerek akik ebből egynapon egy évben sülettek.ebböl van öt És egésszen más jellem más karakterü gyerekek.Nekem volt osztálytársam akivel egynapon egyévben és öt perc különbség volt köztünk Semmibe nem hasonlitottunk tők más volt mindenben. Nagyvonalakban van benne valami,de azis ugy van megfogalmazva,hogy mindenki magára veheti.
2010. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!